REKLAMA

Pasjonaci kolejek, to coś dla was!

REKLAMA

Jeszcze do 7 czerwca potrwa wystawa pn. „Kolejkowy świat”. Jest gigantyczna makieta kolejowa, strefy zabaw i bezpłatne przejazdy Ciuchcią Tumską.

Do 7 czerwca Galeria Wisła zaprasza wszystkich miłośników kolejek, a także dzieci, na „Kolejkowy świat”, którego niewątpliwą atrakcją jest wielopoziomowa, gigantyczna makieta kolejowa w skali 1:87. Górska zabudowa, serpentyny torowisk, tysiące szczegółów – to wszystko sprawia, że jest ona jedną z najpiękniejszych w Europie.
W galerii rozmieszczone są również dodatkowe, interaktywne strefy zabaw, a pod okiem animatorów, w godz. 11-19, można uczestniczyć w interaktywnych zabawach oraz zapoznać się z historią kolejnictwa. Z myślą o najmłodszych funkcjonuje kino KOLEJKOLAND, w którym są emitowane filmy i bajki o tematyce kolejowej, a także plac zabaw z drewnianymi kolejowymi zabawkami.

PowiązaneTematy

Od 5 do 7 czerwca można skorzystać również z bezpłatnych przejazdów Ciuchcią Tumską, która kursuje wokół Galerii Wisła. Stacji początkowej należy szukać przed głównym wejściem do Galerii.