REKLAMA

Pani Kasia przegrała walkę z nowotworem… Osierociła dwie córki

REKLAMA

Pod koniec stycznia opublikowaliśmy apel siostry bliźniaczki pani Kasi, która walczyła z nowotworem płuc. Chciała wyzdrowieć i wychować swoje dwie córki. Nie udało się. Płocczanka zmarła na cztery dni przed swoimi urodzinami.

Pani Kasia, mama 7-letniej Oli i 13-letniej Julki walczyła z nowotworem płuc. W tej wojnie na śmierć i życie wspierała ją rodzina, w tym siostra bliźniaczka, pani Joanna.

W ogłoszonej na portalu Pomagam.pl zbiórce zebrano już ponad 8,5 tys. z zaplanowanych 10 tys. na jej leczenie. Niestety, nie udało się. W czwartek, 6 lutego płocczanka zmarła.

– Dziękuję Wszystkim Znajomym, Rodzinie, Ludziom o Dobrym Serduchu za pomoc, zaangażowanie, wsparcie i bliskość. Jeśli ma ktoś ochotę towarzyszyć Kasi w tej ostatniej drodze… – napisała siostra pani Kasi, zamieszczając klepsydrę.W imieniu całej redakcji składamy najszczersze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim zmarłej.

Płocczanka chce mieć szansę wychować córki. Walczy z rakiem

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. Justice says:

  Bo to wina orlenu, sprawdźcie statystyki, niemalże połowa pacjentów kliniki onkologicznej na Warszawskim Ursynowie to płocczanie. Najwięcej zachorowań u dzieci na autyzm gdzie?- w Płocku.
  Bardzo to smutne.
  Składam szczere wyrazy wspólczucia rodzinie, trzymajcie się i życzę Wam dużo siły.

 2. Anonim says:

  Wyrazy współczucia dla całej rodziny

 3. Smutne says:

  Taka młoda kobieta i mama tak małych dzieci. Niech dobry Bóg ma w opiece bliskich i niech weźmie Ja do swojego Królestwa.
  Dlaczego umierają tak młode osoby. Całe życie było przed Nia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU