REKLAMA

Paliwo dla posiadaczy VITAY tańsze o 10 groszy

REKLAMA

PKN Orlen rozpoczął pilotażowy test akcji promocyjnej, którą zaczyna w Płocku pod hasłem „Lubię Płock”. Na wybranych stacjach koncernu w Płocku będzie można zatankować paliwo o 10 groszy tańsze od aktualnej ceny.

Akcja ma potrwać przez kilka miesięcy i skierowana jest dla osób, posiadających kartę VITAY, które zatankują paliwo na płockich stacjach. Jak zapowiada koncern, ta forma promocji będzie testowała format znany z innych branż, tzw. ”happy hours”, na stacjach paliw.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty VITAY, a tańsze o 10 groszy na litrze paliwo zatankują od poniedziałku do środy w godz. 18-22. Przetestować ją płoccy kierowcy będą mogli już od 1 września, a testowa wersja akcji zakończy się 31 grudnia br. Jednak uwaga – warunkiem uzyskania rabatu jest dokonanie transakcji zakupu maksymalnie do 30 litrów dowolnego rodzaju paliwa przy użyciu karty VITAY. Zniżki nie będzie również można łączyć z innymi promocjami i rabatami oferowanymi przez organizatora akcji, prowadzącego do dalszego obniżenia ceny paliwa. Szczegółowy regulamin promocji zostanie udostępniony na stronie dlakierowcow.orlen.pl.W akcji „Lubię Płock” udział weźmie dziewięć stacji paliw ORLEN zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU