Paliwo dla posiadaczy VITAY tańsze o 10 groszy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

PKN Orlen rozpoczął pilotażowy test akcji promocyjnej, którą zaczyna w Płocku pod hasłem “Lubię Płock”. Na wybranych stacjach koncernu w Płocku będzie można zatankować paliwo o 10 groszy tańsze od aktualnej ceny.

Akcja ma potrwać przez kilka miesięcy i skierowana jest dla osób, posiadających kartę VITAY, które zatankują paliwo na płockich stacjach. Jak zapowiada koncern, ta forma promocji będzie testowała format znany z innych branż, tzw. ”happy hours”, na stacjach paliw.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze karty VITAY, a tańsze o 10 groszy na litrze paliwo zatankują od poniedziałku do środy w godz. 18-22. Przetestować ją płoccy kierowcy będą mogli już od 1 września, a testowa wersja akcji zakończy się 31 grudnia br. Jednak uwaga – warunkiem uzyskania rabatu jest dokonanie transakcji zakupu maksymalnie do 30 litrów dowolnego rodzaju paliwa przy użyciu karty VITAY. Zniżki nie będzie również można łączyć z innymi promocjami i rabatami oferowanymi przez organizatora akcji, prowadzącego do dalszego obniżenia ceny paliwa. Szczegółowy regulamin promocji zostanie udostępniony na stronie dlakierowcow.orlen.pl.

W akcji „Lubię Płock” udział weźmie dziewięć stacji paliw ORLEN zlokalizowanych w granicach administracyjnych miasta.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji