REKLAMA

Ostatni Nightskating w tym roku już w piątek

REKLAMA

Już  jutro, 2 września, fani rolek po raz ostatni w tym roku spotkają się, aby wspólnie uczestniczyć w przejeździe ulicami miasta. Nightskating powraca, by wraz z mieszkańcami Płocka zakończyć mijający sezon!

O godzinie 18.30 wszyscy chętni zbiorą się przy Orlen Arenie i przez godzinę będą trenować pod czujnym okiem instruktorów z Czystej Formy Studio. Warsztaty mają na celu przygotowanie uczestników do wzięcia udziału w przejeździe i zapewnienia im jak najlepszego bezpieczeństwa. Hamowanie, technika jazdy, balans, równowaga – to główne elementy, które będą podlegały ćwiczeniom.

Następnie uczestnicy wyruszą na trasę maratonu. Jak zawsze będzie ona przebiegać głównymi ulicami miasta, m.in. Łukasiewicza, Gałczyńskiego, Miodową, Kwiatka, Kolegialną, Chopina czy też Sienkiewicza. Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga też wcześniejszych zapisów. Ważne jest jednak, aby posiadać umiejętności sprawnej jazdy na rolkach, wytrzymałość fizyczną i przede wszystkim dotrzymywać tempa całej grupie. A wynosi ono maksymalnie do 15 km/h.Uczestnicy łączą przyjemne z pożytecznym, dbając tym samym o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Przejazd odbywa się przy muzyce i w miłej atmosferze. Przypomnijmy – piątek, 2 września, godzina 18.30 przy Orlen Arenie w Płocku, ostatni Nightskating w tym sezonie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU