REKLAMA

Osiedle Łukasiewicza z rozmachem przywita lato

REKLAMA

Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza wraz z Parafią Świętej Jadwigi Królowej w Płocku zapraszają mieszkańców osiedla na przywitanie lata podczas pikniku rodzinnego.

15 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Kossobudzkiego odbędzie się Rodzinny Piknik dla mieszkańców osiedla Łukasiewicza. Będzie to okazja do dobrej zabawy i wspólnego przywitania lata. Podczas wydarzenia nie zabraknie występów artystycznych w wykonaniu dzieci, malowania twarzy i baniek mydlanych.

Na pikniku pojawią się samochody militarne, będzie można też obejrzeć pokazy judo, a na miłośników czworonogów i nie tylko, czekać będą zwierzęta wiejskie oraz alpaki. Zapaleni sportowcy będą mogli skorzystać z boiska do piłki nożnej, a dla tych, którzy wolą się ruszać w rytmie muzyki, idealna będzie potańcówka.

Organizatorzy przygotowali również możliwość zasięgnięcia porad rehabilitacyjnych, mierzenia ciśnienia i malowania paznokci. Specjalne warsztaty zorganizuje na pikniku spółka Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku.Gdy mowa o pikniku, oczywiście nie może zabraknąć dobrego jedzenia. Na stoisku gastronomicznym czekać będą: kiełbasa, kaszanka, chleb ze smalcem i ogórkiem, napoje, słodycze oraz wata cukrowa. Wiele osób może zaciekawić niezwykle popularny w PRL-u, a obecnie rzadko spotykany saturator.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 15 czerwca, o godzinie 15.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU