REKLAMA

Orlen Wisła wygrała w Gdańsku. Zarabec w Płocku?

REKLAMA

Wczoraj w Gdańsku Orlen Wisła Płock mierzyła się z Wybrzeżem Gdańsk. Przeciwnik pokazał się z dobrej strony, ale to zespół z naszego miasta wygrał 26:31.

Spotkanie w stolicy Pomorza 6 grudnia zaczęła lepiej drużyna gospodarzy, która w 6. minucie prowadziła 3:1. Jednak kolejne kilka minut pokazało, że to było raczej niegroźne otwarcie gospodarzy. Dokładnie w 15. minucie to Orlen Wisła prowadziła 4:6 i rozpoczęła delikatną kontrole spotkania. Przewaga chwilami wynosiła nawet pięć trafień, ale do szatni podopieczni Piotra Przybeckiego schodzili z prowadzeniem 12:15.

Drugą część Wisła rozpoczęła mocniej, budując przewagę do siedmiu bramek różnicy – 14:21. Potem tempo nieco spadło, a Orlen Wisła kontrolowała wszystko, co działo się na parkiecie. Ostatecznie Wybrzeże musiało uznać wyższość Wisły – 26:31.

Najlepszą informację tego dnia jest potwierdzenie przez zawodnika THW Kiel – Miha Zarabec, zainteresowanie Orlen Wisły Płock. Zawodnik w tym momencie nie chce się wypowiadać na temat swojej przyszłości zawodowej. Jednak potwierdza, że jest zainteresowanie ze strony Wisły, a więc kibice mogą spać spokojnie. Również Mateusz Góralski – wychowanek Wisły, obecnie zawodnik Piotrkowianina, jest blisko Wisły. Posiadamy też potwierdzenie zainteresowania Wisły zawodnikiem Alexis Borges. Zatem mocno trzymamy kciuki za Dyrektora Sportowego – Michała Zołoteńko, by rozmowy z każdym z tych zawodników zakończyły się powodzeniem.Wybrzeże Gdańsk – Orlen Wisła Płock 26:31 (12:15)

Wisła: Morawski, Wichary – Daszek 3, Ghionea 3, Krajewski 7, Mihić 5, T.Gębala 4, Ivić 1, Obradović 2, Racotea, Tarabochia 2, Toledo 4, Piechowski, M.Gębala 1.

Marek Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU