Orlen Wisła Płock wraca do gry!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mistrzostwa Europy już za nami, czas zatem wznowić rozgrywki ligowe. Nasi piłkarze ręczni drugą część rozgrywek zaczną w niedzielę od starcia ze Stalą Mielec w… Kielcach. 

W środę trener Manolo Cadenas miał do dyspozycji już wszystkich zawodników. Wcześniej drużyna trenowała m.in. bez reprezentantów Polski. Przypomnijmy, że w jedynym sparingowym spotkaniu rozegranym na Orlen Arenie piłkarze z Płocka pokonali MMTS Kwidzyn 35-29.

Niedzielne spotkanie z Kielcami będzie jednym z siedmiu spotkań, jakie w lutym rozegra zespół Orlen Wisły Płock. Już w środę grają w Lubinie z miejscowym Zagłębiem, a 13 lutego po raz pierwszy w nowym roku rozegrają oficjalny mecz w Płock – w Orlen Arenie podejmą Celje Pivovarna Laško, by już 4 dni później jechać do Kilonii na spotkanie z mistrzem Niemiec THW Kiel. Maraton grania zakończą mecze z Gwardią Opole (na wyjeździe) i Chrobrym Głogów (w domu).

Rundę zasadniczą PGNiG Superligi piłkarze ręczni Orlenu Wisły Płock zakończą 12 marca meczem z odwiecznym rywalem z Kielc.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji