REKLAMA

ORLEN ponownie strategicznym sponsorem Wisły Płock

REKLAMA

Jest już porozumienie w sprawie sponsorowania klubu Wisła Płock przez PKN ORLEN w sezonie 2019/2020. Jak informuje biuro prasowe koncernu, nowe porozumienie oznacza lepsze, niż obecne warunki współpracy dla obydwu stron.

Przypomnijmy – w sezonie 2016/2017 ORLEN powrócił do sponsorowania piłkarzy nożnych Wisły Płock. Ówczesne porozumienie zakładało, że w zamian za wsparcie sportowej działalności Wisły Płock, Koncern otrzymał powierzchnie reklamowe na meczowych koszulkach Nafciarzy oraz na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.

Ten punkt w najbliższym sezonie się nie zmieni, ale ORLEN chce poświęcić jeszcze więcej uwagi w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży, będzie także dodatkowo premiował wygrane mecze Klubu.

– Współpraca z Wisłą Płock doskonale wpisuje się w strategię Koncernu „ORLEN dla Płocka” – powiedział Zbigniew Leszczyński, Członek Zarządu PKN ORLEN ds. Rozwoju. – Tym razem PKN ORLEN odpowiada na potrzeby Klubu, kibiców i wszystkich fanów piłki nożnej jeszcze większym zaangażowaniem finansowym. Liczymy, że ten sezon będzie wyjątkowo udany – przyniesie klubowi bardzo dobre wyniki sportowe, a kibicom niezapomniane emocje i wiele radosnych chwil podczas sportowej rywalizacji, która będzie kończyła się zwycięstwami Wisły Płock – dodał Zbigniew Leszczyński.Wyjaśnił też, że jako reprezentant ORLENU w Radzie Nadzorczej Wisły Płock, będzie miał okazję jeszcze bliżej poznać aspekty sportowe, biznesowe, organizacyjne i marketingowe funkcjonowania klubu sportowego oraz wizję i strategię jego rozwoju w przyszłości. – Pozwoli to na lepszą ocenę funkcjonowania Wisły Płock, co będzie skutkowało o przyszłości naszej współpracy – zapewnił Zbigniew Leszczyński.

– Takie chwile jak ta, bardzo ważne dla codziennej działalności, ale także rozwoju Klubu, zawsze dają mi satysfakcję i wielkie powody do radości – powiedział z kolei Jacek Kruszewski, prezes Wisły Płock. – Podpisanie kolejnej, korzystniejszej dla Wisły umowy z rozpoznawalną marką, jaką jest PKN ORLEN, to ważne wydarzenie. To także ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. W najbliższym sezonie chcemy osiągnąć lepsze wyniki sportowe, niż w poprzednich rozgrywkach, aby dać dużo więcej radości naszym fanom oraz sponsorom z ORLENEM na czele – dodał Jacek Kruszewski.

PKN ORLEN do 2007 roku był właścicielem klubu Wisła Płock, od 2016 roku sponsorem głównym, a od 2018 roku sponsorem strategicznym Wisły Płock. W ramach wcześniejszych umów, płoccy piłkarze promowali między innymi największy w Polsce program lojalnościowy – VITAY oraz inne marki z portfela PKN ORLEN.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    Stadion dla Nas ? Jak długo mamy czekać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU