REKLAMA

ORLEN Olimpiada i Dni Chemika – znamy termin wydarzenia!

REKLAMA

Już wiadomo, że wyczekiwana przez płocczan impreza odbędzie się w połowie czerwca. PKN ORLEN ujawnił datę dwudniowego wydarzenia, na którym, jak co roku, nie zabraknie atrakcji.

16 i 17 czerwca to daty tegorocznych wydarzeń z okazji Dnia Chemika. Tradycją już jest, że w pierwszym dniu obchodów (sobota, 16 czerwca) odbędzie się na płockich arenach sportowych ORLEN Olimpiada. Po raz kolejny pracownicy Grupy ORLEN zmierzą się w konkurencjach sportowych – tych znanych, ale również nowych, do udziału w których organizatorzy zaproszą już wkrótce.

Jak zapewniają organizatorzy, na uczestników ponownie będą czekać liczne atrakcje piknikowe – gry, zabawy, konkurencje, urządzenia pneumatyczne, również takie, które po raz pierwszy pojawią się w Płocku. Na zakończenie sobotnich atrakcji organizatorzy zaproszą na koncert.

W niedzielę, 17 czerwca, oprócz atrakcji piknikowych i rodzinnych, na scenie wystąpią młodzi uczestnicy Talentiady – konkursu młodych talentów.Intensywny Dzień Chemika

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. mp says:

    Jest 11 konkurencji natomiast w biegu na 6km, żeglarstwie, szachach i pływaniu mogą wziąć udział wszyscy nie tylko pracownicy GK Orlen natomiast w reszcie mogą jedynie dopingować.

  2. Ten says:

    Przez Płocczan? z artykułu wynika że to zamknięta impreza firmowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU