REKLAMA

ORLEN montuje na stacjach nowe urządzenia. Będą dbały o bezpieczeństwo

REKLAMA

Na stacjach ORLENU pojawi się nowe urządzenie, zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Kierowcy mogą też skorzystać z rozwiązań, przyspieszających tankowanie oraz ułatwiających płatność za paliwo, a także kupić maski ochronne czy płyn do dezynfekcji.

Jak poinformowało Biuro Prasowe ORLENU, do końca października br. w całej sieci pod marką ORLEN będą działać specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze.

Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN wyjaśnia, że stacje paliw są kluczowe dla funkcjonowania całej gospodarki i społeczeństwa, dlatego konieczne jest podwyższanie standardów obsługi na stacjach paliw i ograniczenie ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

– Od początku pandemii podejmowaliśmy wiele działań, dzięki którym zapewniliśmy bezpieczeństwo w naszych obiektach. Jako pierwsi w Polsce wyposażamy stacje w profesjonalne sterylizatory pomieszczeń. Zachęcamy również do korzystania ze sprawdzonych rozwiązań. W całej sieci ORLEN kierowcy mogą płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, a o sprawne tankowanie dbają mobilni kasjerzy – przypomniał Daniel Obajtek.

Docelowo sterylizatory znajdą się na wszystkich 1792 stacjach paliw ORLEN w całej Polsce, na bieżąco filtrując i oczyszczając powietrze. Również sieci zagraniczne należąca do Grupy ORLEN wprowadzą takie rozwiązania w swoich obiektach.

Na stacjach ORLEN kierowcy mogą także korzystać z aplikacji VITAY z usługą ORLEN Pay i płacić za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Na wybranych 382 stacjach paliw ORLEN w Polsce (w tym w Płocku) płatność za tankowanie bez wchodzenia do budynku stacji umożliwiają mobilni kasjerzy. Na wszystkich stacjach ORLEN w regularnej sprzedaży dostępne są płyny do dezynfekcji rąk produkowane przez ORLEN OIL, a także maski ochronne, pochodzące głównie od krajowych producentów.Dla klientów dostępne są także jednorazowe rękawiczki. Dystrybutory paliwowe i wnętrze sklepu oraz myjni są regularnie dezynfekowane, a klienci są informowani o konieczności zachowania odstępu przebywając w obiekcie.

W celu wzmocnienia przekazu i zwiększenia świadomości wśród odwiedzających stacje ORLEN, koncern rozpoczął kampanię wizerunkową „Tak dbamy o Twoje bezpieczeństwo”, którą można zobaczyć w Internecie oraz usłyszeć w radio.

Jakie udogodnienia na stacjach ORLENU? [FILM, ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Edzio says:

    Jeszcze hot doga brakuje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU