Ona skręcała, on wyprzedzał. Pięć osób w szpitalu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę wczesnym popołudniem doszło do zderzenia pojazdów w gminie Brudzeń Duży. W wyniku wypadku, rannych zostało pięć osób. Droga wojewódzka nr 559 w tym miejscu jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło 12 lipca około godziny 13.40 w miejscowości Parzeń, na drodze wojewódzkiej nr 559. Zderzył się tam citroen z volkswagenem polo.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem volkswagen polo, 63-letnia mieszkanka powiatu płockiego, wykonując manewr skrętu w lewo, została uderzona przez citroena – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W tym czasie kierujący citroenem, 20-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego, wykonywał manewr wyprzedzania volkswagena polo – wyjaśnia rzecznik.

W zdarzeniu pięć osób zostało rannych – 4 osoby podróżujące volkswagenem oraz kierujący citroenem. Przewieziono ich do szpitala, gdzie trwają ich badania. Jak zapewnia rzecznik płockiej policji, dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w toku przeprowadzonego postępowania.

Obecnie na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji