REKLAMA

Ona skręcała, on wyprzedzał. Pięć osób w szpitalu

REKLAMA

W środę wczesnym popołudniem doszło do zderzenia pojazdów w gminie Brudzeń Duży. W wyniku wypadku, rannych zostało pięć osób. Droga wojewódzka nr 559 w tym miejscu jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło 12 lipca około godziny 13.40 w miejscowości Parzeń, na drodze wojewódzkiej nr 559. Zderzył się tam citroen z volkswagenem polo.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem volkswagen polo, 63-letnia mieszkanka powiatu płockiego, wykonując manewr skrętu w lewo, została uderzona przez citroena – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W tym czasie kierujący citroenem, 20-letni mieszkaniec powiatu lipnowskiego, wykonywał manewr wyprzedzania volkswagena polo – wyjaśnia rzecznik.W zdarzeniu pięć osób zostało rannych – 4 osoby podróżujące volkswagenem oraz kierujący citroenem. Przewieziono ich do szpitala, gdzie trwają ich badania. Jak zapewnia rzecznik płockiej policji, dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w toku przeprowadzonego postępowania.

Obecnie na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Policjanci przewidują, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. abc says:

    4 osoby w citroenie. 1 w polo

  2. Rrr says:

    Skrecala na swoją posesje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU