Okradli starszego mężczyznę. Zabrali mu… leki

REKLAMA

W ostatni dzień marca na ul. Płoskiego dwóch mężczyzn okradło 82-letniego płocczanina. Zostali zatrzymani po dwóch godzinach od zdarzenia.

Wczoraj, około godziny 15, dwóch młodych mężczyzn popchnęło 82-letniego mieszkańca Płocka, a kiedy upadł, złodzieje zabrali mu torbę i uciekli. W torbie znajdowały się produkty spożywcze, leki, okulary lecznicze oraz pieniądze. Po opisaniu wyglądu mężczyzn, funkcjonariusze przeszukali okolice rozboju.

PowiązaneTematy

Mniej więcej po dwóch godzinach zatrzymali mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisowi, podanemu przez pokrzywdzonego płocczanina. Okazało się, że mężczyźni w wieku 25 i 34 lat czasowo przebywają w Płocku, ale jeden z nich nie posiada stałego adresu zamieszkania, natomiast drugi jest mieszkańcem Żychlina.

Zatrzymani zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, dzisiaj zostaną przesłuchani przez funkcjonariuszy z Wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu KMP w Płocku. Za rozbój w kodeksie karnym grozi im kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.