REKLAMA

Okradli kamienicę przy Grodzkiej. Straty na 10 tys. zł

REKLAMA

Niewiele kolizji (5 w Płocku, 1 w powiecie) i żadnego wypadku – takie dni mogłyby zdarzać się częściej. Niestety, ten idylliczny obraz zakłócają złodzieje.

Pomiędzy 14 a 17 lipca w Płocku przy ul. Grodzkiej dokonano kradzieży. Ktoś włamał się do piwnicy i ukradł przewody elektryczne oraz elementy automatyki pieca C.O. Wartość strat wyniosła ok. 10 tys. zł.
17 lipca w Płocku przy ul. Batalionu Parasol, usiłowano ukraść natomiast samochód bmw5. Na szczęście sprawcy zostali spłoszeni przez właścicielkę pojazdu.

Również w poniedziałek, 17 lipca, w Płock przy ul. Batalionów Chłopskich skradziono portfel z torby na zakupy. Wartość strat wyniosła ok. 60 zł.– Do kradzieży portfela doszło, podczas gdy pokrzywdzona wchodziła do klatki schodowej – mówi Kryzsztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Portfel znajdował się w torbie na zakupy, gdzie stanowił łatwy łup dla złodzieja. Policjanci apelują, aby portfele i inne cenne przedmioty przenosić w taki sposób, aby nie były one widoczne lub łatwo dostępne dla przestępców. Uchronimy się w ten sposób przed staniem się ofiarą złodzieja – ostrzega rzecznik.

Minionej doby policjanci zatrzymali również nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Gmury oraz na terenie powiatu w miejscowości Gąbin.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU