REKLAMA

Ogromny pożar domu jednorodzinnego. Na pomoc ruszyła OSP Gąbin [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do pożaru domu jednorodzinnego doszło w nocy z soboty na niedzielę w Wólce Radzymińskiej (woj. mazowieckie). Na pomoc ruszyła m.in. Ochotnicza Straż Pożarna w Gąbinie.

Strażacy ochotnicy z powiatu płockiego działają nie tylko na swoim terenie. Jeśli jest potrzeba, jadą nawet 100 kilometrów, by pomóc potrzebującym.

Tak stało się w sobotę, 8 maja, kiedy to w nocy wybuchł w Wólce Radzymińskiej (pow. legionowski) duży pożar poddasza w domu jednorodzinnym. Na miejscu z ogniem walczyło aż 28 zastępów straży pożarnej z powiatu legionowskiego, wołomińskiego, Warszawy, a także z powiatu płockiego, który reprezentowała OSP Gąbin.– Od wczesnych godzin porannych nasz zastęp uczestniczył w dogaszaniu jednego z większych pożarów, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu legionowskiego – informuje OSP Jabłonna. – Działania ratowniczo-gaśnicze przy pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Wólka Radzymińska rozpoczęły się w sobotę ok. godziny 23 i trwały do niedzielnego południa. Ich skomplikowany, z uwagi na konstrukcję poddasza i dachu obiektu charakter sprawił, że do działań gaśniczych skierowano łącznie prawie 30 strażackich zastępów z terenu powiatu legionowskiego, wołomińskiego, m.st. Warszawy a nawet z Osp Gąbin w powiecie płockim. Niestety straty spowodowane pożarem są bardzo duże – wyjaśniają strażacy z OSP Jabłonna.

Spłonął nie tylko drewniany dach, ale i większość pomieszczeń w środku budynku. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie został ranny, mieszkańcy zdążyli opuścić nieruchomość.

Fot. OSP Wólka Radzymińska
Fot. OSP Wólka Radzymińska
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna
Fot. OSP Jabłonna

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Kto to dysponuje ? says:

    I ta ładowarka teleskopowa jechała w nocy prawie 100km na własnych kołach ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU