REKLAMA

Ogromny karambol pod Płockiem. Jedna osoba ranna

REKLAMA

Do kumulacji zdarzeń drogowych doszło w czwartek po południu na trasie Gostynin – Płock. Łącznie w zdarzeniu wzięło udział siedem pojazdów, jedną osobę przewieziono do szpitala.

W czwartek, 30 września około godz. 17.30 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu drogowym z udziałem kilku samochodów. Jak relacjonowała nasza czytelniczka, po drodze mijała kilka uszkodzonych samochodów, a ruch odbywał się wahadłowo.

PowiązaneTematy

Informację potwierdziliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.– Około pół kilometra od ronda w Łącku najpierw zderzyły się dwa samochody ciężarowe, a chwilę później, około 200 metrów dalej w kierunku Płocka, zderzyło się pięć pojazdów – informuje podkom. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Kierujący citroenem nie zachował bezpieczniej odległości od pojazdu poprzedzającego i kolejno dochodziło do zderzeń stojących w korku pojazdów – wyjaśnia.

W wyniku tego zdarzenia, kierująca samochodem marki Kia z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Obecnie ruch odbywa się wahadłowo. Policja przewiduje, że utrudnienia mogą potrwać minimum do godziny 21.30.

Fot. OSP KSRG ŁĄCK
Fot. OSP KSRG ŁĄCK
Fot. OSP KSRG ŁĄCK
Fot. OSP KSRG ŁĄCK
Fot. OSP KSRG ŁĄCK

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU