REKLAMA

Ogłoszono kolejne gwiazdy Reggaelandu. W Płocku wystąpi Natural Dread Killaz

REKLAMA

Reggaeland, za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu Facebookowego, ogłosił kolejnych artystów, którzy wystąpią na płockiej plaży. Na scenie usłyszymy Manuela „Mesajah” Rengifo Diaz i Daniel „Paxon” Rengifo Dia, czyli znaną ekipę Natural Dread Killaz.

To już kolejny występ tego polskiego zespołu reggae podczas festiwalu Reggaeland. „Mesajah” i „paXon” po raz pierwszy gościli na plaży w 2007 roku, byli też obecni podczas poprzedniej edycji festiwalu.

Zespół założyli bracia „Mesajah” i „paXon”, pełniący w zespole role wokalistów i producentów. Świetne przyjęcie pierwszych koncertów i popularność w internecie utworu ”Obudź w sobie lwa” spowodowały, że o zespole zrobiło się nagle bardzo głośno. Młodą ekipą zainteresowano się w środowisku zarówno reggae, jak i hip hopowym, co zaowocowało kolejnymi koncertami. W 2005 roku powstał debiutancki krążek zespołu. Płyta „Naturalnie”, odbiła się dużym echem na polskiej scenie reggae.

Natural Dread Killaz w swojej muzyce mieszają gatunki reggae, dancehall, dub, ragga i hip hop. Nie ograniczają się więc jedynie do brzmień muzyki jamajskiej. Na przestrzeni lat wykrystalizował się obecny skład Natural Dread Killaz, którym na scenie współtowarzyszy zespół Riddim Bandits, z którym to nagrali swój drugi długo oczekiwany album pt. „Ile Lat”. Album ukazał się we wrześniu 2010 roku.W międzyczasie wokalista, „Mesajah”, rozpoczął karierę solową. Jego utwór – „Szukając szczęścia” – powstał przy współpracy z Kamilem Bednarkiem i stał się hitem list przebojów.

Festiwal Reggaeland odbędzie się 11 i 12 lipca na plaży nad Wisłą w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU