Odwołano koncert w płockim amfiteatrze

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

POKiS do rachunku strat za amfiteatr będzie musiał prawdopodobnie doliczyć kolejną kwotę. Odwołano przedstawienie multimedialne, które było zaplanowane na 22 lipca br. Jak informują organizatorzy, pieniądze za wykupione już bilety na koncert “Muzyka Pink Floyd w blasku księżyca” będą zwracane.

Spektakl multimedialny, planowany na 22 lipca w płockim amfiteatrze, wykonuje grupa Spare Bricks, czołowy polski coverband, grający utwory słynnego brytyjskiego zespołu. Jak zapowiadali organizatorzy, w cenie 60 zł mieliśmy obejrzeć widowisko, w którym główne skrzypce grają utwory słynnego zespołu Pink Floyd. Miał pojawić się m.in. słynny floydowski mur, a na scenie, nad sceną i przed sceną specjalne światła, lasery, ognie i niespodzianka lotnicza. Do tego scenografię tworzyć miały oryginalne floydowskie wizualizacje i filmy, tak charakterystyczne dla koncertów tego zespołu.

Tymczasem 27 czerwca POKiS wydał na profilu facebookowym lakoniczny komunikat:

Informujemy, iż koncert Muzyka Pink Floyd został odwołany. Osoby, które zakupiły bilet proszone są o zgłoszenie się do Bileterii Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (ul. Tumska 9A, 09-402, Płock).
Za utrudnienia przepraszamy.

Nieco więcej informacji można uzyskać na stronie facebookowej wydarzenia, które już zostało anulowane.

– Przepraszamy wszystkich fanów Muzyki Pink Floyd z Płocka, ale jesteśmy zmuszeni do odwołania koncertu, jaki planowaliśmy zrealizować w Waszym pięknym amfiteatrze 22 lipca 2017 r. Osoby, które zakupiły bilety za pośrednictwem bileterii internetowych otrzymają zwrot pieniędzy na konto. Punkty stacjonarne będą zwracały pieniądze w następnym tygodniu po okazaniu biletu i paragonu. Bardzo żałujemy i mamy nadzieję, że niebawem wrócimy do Płocka – piszą organizatorzy.

Jak dodają, czynią starania, aby spektakl pojawił się jednak w Płocku, ale już nie w amfiteatrze, a w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego i jesienią.

Duże straty POKiS-u. Dlaczego?

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji