REKLAMA

Odchudzanie zacznij od oczyszczania… aloesem

REKLAMA

Chociaż za oknem jeszcze zima, to wiosna nadchodzi dużymi krokami. Warto odpowiednio przygotować się do niej i… oczyścić organizm. Nie da się ukryć, że mróz wpływa na nas zwiększoną chęcią do niezdrowego odżywiania. To natomiast daje efekt w postaci tłuszczyku… Jak się go pozbyć? Na przykład za pomocą specjalnego zestawu na bazie aloesu.

PowiązaneTematy

Właśnie ten składnik wykorzystuje program odżywczo-oczyszczający CLEAN 9, który ma za zadanie odtruć i oczyścić organizm, a przy okazji pomóc w zrzuceniu zbędnych kilogramów.

– Podczas stosowania tych preparatów, nie tylko tracimy nadmiar tkanki tłuszczowej, ale dzieje się to bez ubytków w mięśniach – tłumaczy Iwona Tunyan, właścicielka płockiego salonu Abacosun, w którym możemy zakupić ten program. – Nie ma ryzyka, że ucierpi na tym nasz organizm, gdyż preparaty serii Forever wytwarzają bezpieczny metabolizm – dodaje, zaznaczając, że sama przetestowała na sobie działanie Clean9.

Skąd wzięła się nazwa Clean9? – To 9-dniowy program oczyszczania organizmu, stąd anglojęzyczna nazwa – tłumaczy pani Iwona. Z czego składa się zestaw C9? – Przede wszystkim zawiera miąższ aloesowy, który skutecznie eliminuje toksyny z naszego organizmu. Pobudza pracę wątroby i nerek, aby wyrzucić z organizmu to, co zbędne. Reguluje pracę całego przewodu pokarmowego: od żołądka poprzez pracę jelit, reguluje też zaparcia – wymienia Iwona Tunyan.

Zestaw otrzymujemy w wygodnym pudełku
Zestaw otrzymujemy w wygodnym pudełku

Jak tłumaczy, aloes ma pozytywny wpływ na przemianę materii, ponieważ reguluje poziom cukru w organizmie. Ale to nie wszystko – aloes walczy również z alergiami, usuwając z organizmu bakterie i grzyby.

– Chociaż w smaku miąższ nie jest zbyt dobry, jego stosowanie już po pierwszym dniu jest zauważalne. U mnie znacznie zmniejszyło się napięcie brzucha – mówi pani Iwona.

I nic dziwnego, gdyż, jak wyczytaliśmy, aloes działa antybakteryjnie, przeciwwirusowo i przeciwgrzybicznie, wzmacnia układ immunologiczny, poprawia stan odżywienia (zawiera aminokwasy, witaminy, pierwiastki śladowe), pobudza regenerację komórek (usuwa stany zapalne w przewodzie pokarmowym, zgagę refluks).

W zestawie znajduje się też preparat Forever Garsinia Plus. – Ogranicza on apetyt, poprzez regulowanie poziomu glukozy. Działa to tak, że mózg otrzymuje sygnał, iż glukozy jest wystarczająca ilość, więc nie
trzeba jeść. Nie powoduje przy tym stanów hipoglikemii, a wręcz przeciwnie – powoduje, że poziom cukru jest prawidłowy – tłumaczy Iwona Tunyan. – Ten preparat działa też na wątrobę, a to właśnie ten narząd jest odpowiedzialny za gospodarkę tłuszczowo-lipidową, czyli za tworzenie glukozy i przemianę jej w tłuszcz – dodaje.Do zestawu dołączona jest książeczka, w której zapisujemy wyniki
Do zestawu dołączona jest książeczka, w której zapisujemy wyniki

Forever Garsinia Plus przyspiesza wątrobowe spalanie tłuszczów, obniżając jednocześnie poziom cholesterolu i trójglicerydów. Jest jedno małe „ale” – ta przemiana wymaga ruchu, w związku z tym, jeżeli chcemy osiągnąć sukces, musimy się ruszać minimum 20 minut dziennie. Nie musi to być od razu aerobik, wystarczy dość intensywny spacer, domowy rower, chodzenie po schodach czy przysiady.

W skład zestawu wchodzi też preparat nazwany Pola Zieleni, uzyskany z pierwszych 10 cm roślin: jęczmienia, lucerny, pszenicy. – Przyjmuje się go w formie tabletki, a zawiera bogate źródło błonnika, betakarotenu, żelaza, wapnia, magnezu, witamin z grupy B oraz kwasu foliowego i aminokwasów – wymienia Iwona Tunyan. – Reguluje on przemianę materii, pobudza układ immunologiczny, dzięki zawartości chlorofilu i żelaza, zapobiega anemii, obniża poziom złego cholesterolu.

Kolejny preparat to Forever Lite. – To smaczna odżywka, świetnie zbilansowane składniki i tłuszcze. Zawiera wysokiej jakości białka, aminokwasy, węglowodany i tłuszcze. Jest niskokaloryczna, wpływa regulująco na metabolizm, ułatwia spalanie tłuszczu, wzmacnia mięśnie i zapobiega powstawaniu niedoborów odżywczych. – Tym preparatem można zastąpić cały posiłek. Nie ma tutaj żadnych skutków ubocznych. Odtruwamy przy tym wątrobę, spalamy cholesterol i… zmieniamy zapach skóry – zapewnia Iwona Tunyan.

Jakie są najczęstsze efekty tego programu? – Utrata wagi zależy od organizmu, przeciętnie jest to 2-5 kg. Ważniejsze jest jednak oczyszczenie organizmu z toksyn i skurczenie się żołądka. Pomimo, że w tych dniach jemy teoretycznie mało, to nie czujemy w ogóle głodu, mamy za to sporo energii. Trzeba jedynie częściej chodzić do łazienki, pijemy bowiem w trakcie kuracji dużo wody mineralnej, a efekt oczyszczania jest zauważalny – uśmiecha się pani Iwona. Dodaje też, że nasze wyniki zapisujemy w specjalnej książeczce, w której znajdziemy też przepisy i porady.

A co po 9 dniach? – Jesteśmy szczuplejsi, smuklejsi i nabieramy ochoty, żeby ten efekt kontynuować. W tym celu warto wprowadzić zdrowe odżywianie, można również oczywiście wykorzystać produkty Forever – podsumowuje Iwona Tunyan.

Jeśli i wy macie ochotę przetestować ten program lub chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, możecie skontaktować się z Abacosun Płock (ul. Wyszogrodzka 17) pod numerem telefonu: 570-960-281 lub na e-mail: recepcja@abacosun-plock.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU