REKLAMA

Odbierz szkolną wyprawkę w Galerii Mazovia!

REKLAMA

Już za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny. Ostatni tydzień sierpnia to zakupowa „gorączka” szczególnie dla rodziców, którzy muszą kupić swoim pociechom szkolne wyprawki. Dzięki Galerii Mazovia, przyborów do szkoły stanie się o wiele prostsze!

Mazovia_BTS„Zrób zakupy i odbierz szkolną wyprawkę” to akcja, która przeprowadzana będzie na terenie galerii od 27 sierpnia do 3 września. Na czym polega? Wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 50, 100 lub 150 złotych, okażesz paragon w punkcie informacyjnym i zgłosisz się  po odbiór „szkolnej” nagrody. Te podzielone są na kategorie.

  • I pula nagród (paragon na kwotę 150 złotych) – to 100 plecaków o wartości 60 złotych każdy,
  • II pula nagród (paragon na kwotę 100 złotych) – to 120 piórników z przekładkami, każdy o wartości 20 złotych oraz 80 odblaskowych worków na kapcie o wartości 20 złotych,
  • III pula nagród (paragon na kwotę 50 złotych) – to 200 zestawów artykułów szkolnych, takich jak długopisy, ołówki, kredki, mazaki, gumki do ścierania czy też przyrządy geometryczne. Każdy zestaw jest wartości 10 złotych.

Każdego dnia do zdobycia jest prawie 100 wyprawek! Konkurs będzie odbywał się na terenie galerii w godzinach od 12 do 20. Po okazaniu hostessie paragonu, uczestnik będzie miał prawo wyboru nagrody z zaprezentowanej danej puli.

Warto zaznaczyć, że w akcji nie biorą udziału paragony ze sklepu Piotr i Paweł, Media Markt, banków, aptek oraz punktów tytoniowych. Pamiętajcie – dana osoba może brać udział w akcji raz w ciągu dnia!Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie Galerii Mazovia.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU