REKLAMA

Od rana kolizje w Płocku i w powiecie – jedna osoba ranna. Uważajcie na drogach! [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Jak informują nasi czytelnicy, trudne warunki panują na drogach Płocka i powiatu płockiego. Wcześnie rano doszło do kolizji w Płocku, czytelnik poinformował nas też o zdarzeniu w Nowych Rumunkach.

Informację o pierwszym zdarzeniu przekazał nam 29 grudnia przed godz. 7 rano pan Piotr, który przejeżdżał obok kolizji przy al. Piłsudskiego, w pobliżu stacji Statoil i KFC. Jak wyjaśniał, w kierunku Płońska były tam utrudnienia.

– Otrzymaliśmy informację o tym zdarzeniu o godzinie 4.26 – poinformował nas dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Usuwaliśmy w tym miejscu plamę oleju po kolizji – wyjaśnił.

Zdjęcie przesłane przez pana Piotra

Drugie zdarzenie miało miejsce w Nowych Rumunkach, na pasie w stronę Łącka. – Przejeżdżałem tamtędy przed godziną 8, ruch jest wstrzymany – napisał pan Arkadiusz, przesyłając zdjęcia.

Jak wyjaśnił dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku,  i tym razem doszło do zderzenia dwóch aut.

– Informację otrzymaliśmy o godzinie 7.17, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest poszkodowana – przekazał nam dyżurny PSP w Płocku.Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji wyjaśnił, że w piątek około godz. 7.15 doszło do zderzenia vw golfa z audi na DK 60 w miejscowości Grabina (pow. płocki).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący golfem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki Audi. W wyniku zdarzenia, kierowca golfa doznał obrażeń ciała i w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala – powiedział rzecznik płockiej policji.

Droga krajowa nr 60 jest całkowicie zablokowana, objazdy zostały wyznaczone przez Gąbin. Policjanci kierują na objazd na rondzie w Łącku i na rondzie ul. Łąckiej z Trasą Ks. Popiełuszki.

Apelujemy o rozwagę – od rana padał śnieg z deszczem, na ulicach może być więc ślisko. Warto dostosować prędkość do warunków panujących na drogach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Obywatel says:

    Jest zima więc myślenie chyba niektórym kierowcom zamarzło .

  2. qwerty says:

    Pospiech ;-(.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU