REKLAMA

Od rana dachowanie na Żyznej, potrącenie pieszej… Policja apeluje: Noga z gazu!

REKLAMA

Nie wszyscy kierowcy zauważyli, że mamy jesienną aurę, na drogach jest ślisko, a leżące na poboczach mokre liście nie ułatwiają bezpiecznej jazdy. Tylko w poniedziałek od rana w Płocku doszło do zderzenia dwóch aut, dachowania i potrącenia pieszej.

O pierwszym ze zdarzeń drogowych, do których doszło 29 października od rana, już informowaliśmy. Na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej z al. Jana Pawła II zderzyły się dwa samochody.

PowiązaneTematy

Poważna kolizja na Podolszycach. Są utrudnienia

Wcześniej, około godziny 7 doszło do dachowania na ul. Żyznej. – Wyglądało to poważnie, na szczęście nikomu nic się nie stało – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.O godzinie 7.30 miało miejsce kolejne zdarzenie, tym razem na ul. Dobrzykowskiej doszło do potrącenia pieszej.

– Kierujący oplem zatrzymał się, żeby przepuścić pieszą. Wówczas kierująca renault clio, jadąca za oplem, nie wyhamowała i uderzyła w opla, a opel w pieszą – tłumaczy rzecznik.

Kobieta uskarżała się na ból nóg, przewieziono ją do szpitala. Z posiadanych przez nas informacji wynika, że zdarzenie będzie jednak prawdopodobnie zakwalifikowane jako kolizja.

– Apelujemy do kierowców i pieszych o ostrożność. Na drogach leżą mokre liście, jezdnie są mokre, to powoduje wydłużoną drogę hamowania – mówi Krzysztof Piasek. – Kierowcy, noga z gazu! – podsumowuje rzecznik.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU