REKLAMA

Od poniedziałku zmiana organizacji ruchu na 1 Maja

REKLAMA

W najbliższy poniedziałkowy wieczór, w rejonie ul. 1 Maja, dojdzie do zaplanowanej zmiany organizacji ruchu. Kierowcy muszą uważać, bo znów będziemy jeździć inaczej.

5 października o godzinie 20 na przebudowywanej ul. 1 Maja otwarte dla ruchu zostaną dwa obecnie przebudowywane odcinki: od ul. Kolegialnej do ul. Sienkiewicza i od ul. Królewieckiej do Al. Jachowicza, na których aktualnie prowadzone są roboty bitumiczne, związane z wykonaniem nowej nawierzchni jezdni.

PowiązaneTematy

W tym samym czasie, zamknięte dla ruchu zostaną dwa kolejne odcinki ul. 1 Maja – od ul. Kolegialnej do ul. Kościuszki i od ul. Sienkiewicza do skrzyżowania ul. Królewieckiej i 3 Maja. Przejezdna pozostanie natomiast ul. Kościuszki i skrzyżowanie Królewiecka – 3 Maja – 1 Maja.

W związku z rozpoczęciem drugiego etapu inwestycji na ul. 1 Maja, zmianie ulegnie czasowa organizacja ruchu. Dlatego też warto zachować szczególną ostrożność i stosować się do zmienionego, nowego oznakowania.

Zakończenie inwestycji w rejonie ul. 1 Maja planowane jest do połowy grudnia 2015 roku. Inwestycja ta związana jest z rozdziałem kanalizacji ogólnospławnej i przebudową ulicy w zakresie prawo i lewoskrętów, realizowanej przez Wodociągi Płockie w porozumieniu z Miejskim Zarządem Dróg.