REKLAMA

Od poniedziałku kolejne utrudnienia w Płocku

REKLAMA

17 sierpnia do pakietu remontowanych dróg dołączy ulica Dobrzykowska. Zamknięty będzie również następny odcinek ulicy Kazimierza Wielkiego.

PowiązaneTematy

Przez półtora miesiąca zamknięta pozostanie ul. Dobrzykowska. W poniedziałek, 17 sierpnia, rozpoczną się tam prace remontowe nawierzchni ulicy na odcinku od ronda 19 pp Odsieczy Lwowa do ogródków działkowych. Zamknięty będzie odcinek od ogródków działkowych do pierwszych zabudowań Radziwia.

Pasażerowie komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do ogródków specjalnym autobusem. Oprócz nawierzchni, powstaną na Dobrzykowskiej nowe chodniki, ścieżka rowerowa, kanalizacja deszczowa i nowe zatoki autobusowe. Koszty tej inwestycji to 2,6 mln zł, w tym 1,3 mln zł pochodzi z rezerwy ogólnej ministra infrastruktury.


Również 17 sierpnia zamknięty zostanie odcinek ul. Kazimierza Wielkiego między skrzyżowaniem z ul. Topolową, a ul. Dobrzyńską. Skrzyżowania te pozostaną przejezdne.Dzień później, 18 sierpnia, wystąpią utrudnienia na ul. Grabówka. W okolicach skrzyżowania z ul. Ks Niedzielaka, na odcinku ok. 70 m, będzie tam budowany przepust pod drogą, co ma zapobiec zalewaniu tej drogi w trakcie silnych opadów deszczu. Prace zaplanowano do 20 września.

Kierowcy będą poruszać się drogą tymczasową o szer. 6 m z płyt, po południowej stronie Grabówki, a na całym odcinku drogi tymczasowej będzie wprowadzone ograniczenie prędkości do 20 km na godzinę.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU