Od ministra do bezdomnego, czyli tydzień w pigułce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Podsumowujemy ostatni tydzień. Co Was zainteresowało najbardziej? Co pominęliście? Zobaczcie najchętniej czytane materiały minionych dni.

Przyjaciel Płocka

Ksiądz

Sporą oglądalnością cieszyła się wizyta ministra sportu na otwarciu szkolnej hali sportowej. Nie dziwimy się. Nas też zainteresowało co ministra przyciągnęło do Płocka. Dowiedzieliśmy się, że to wizyta przyjacielska…

Minister sportu na otwarciu szkolnej hali [ZDJĘCIA]

“W teledysku nie ma podtekstów… jak nie wierzysz, to pojedź na wieś!”

Teledysk kręcono tutaj: http://www.muzeumrolnictwa.pl.
Ciekawostką jest to, że utwór nagrano dla żartu na rozgrzewkę w studio, ale okazał się być zbyt dobry, żeby leżeć w szufladzie. Nie jest to nawiązanie do RÓWNONOCY ani kontynuacja, czy inspiracja. Cleo (Joanna Klepko), sama uszyła spódnicę, którą ma na teledysku. Wiedzieliście?

U nas na stronie:

Donatan i Cleo wyśpiewali Słowian [ZDJĘCIA]

Zgarnij bilety na koncert Donatana i Cleo w Soho [KONKURS – ZAKOŃCZONY]

Temida jest ślepa…

Okrutna zbrodnia sprzed ponad ćwierć wieku nadal mrozi krew w żyłach. Was zmroziła również informacja, że…

Morderca Mariusz Trynkiewicz nie trafi do Gostynina?

PetroNews na parkiecie!

partner

Oczywiście nie giełdowym ;) SPR Wisła Płock wybrała nowego partnera medialnego. Co to oznacza dla Was? Dużo ciekawych informacji, reportaży i relacji. Nawet nie zaczęliśmy jeszcze rozgrzewki przed tym, co dla Was, drodzy kibice, szykujemy. Jako przedsmak dostaliście konkursy z biletami.

Konkurs. Rozdajemy bilety na mecz Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem [ZAKOŃCZONY]

PetroNews patronem medialnym SPR Wisła Płock [KONKURS – zakończony]

Policja informuje

Internauci pomagają odnaleźć zaginionych. Podoba nam się to. Jeśli macie alergię na kontakt z policją – spokojnie. My porozmawiamy z odpowiednimi służbami – tak jak ostatnio. Nie musicie się przejmować – nas nikt nie pyta o IP ani “kto tak powiedział?”. Wasze wskazówki po prostu pomagają. Dziękujemy.

Domownicy na piętrze, a na dole złodziej okradał ich w najlepsze

Zaginiona 17-latka odnaleziona [AKTUALIZACJA]

Płock miastem biznesu

Bardzo ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się z filmu, który zrealizowano na potrzeby konkursu. Płock jest miastem przyjaznym biznesowi. Gdyby tak się nad tym zastanowić, to tablet (nagroda za zwycięstwo), który ufundowała dotowana przez mieszkańców instytucja, jest tragicznie żałosnym wynagrodzeniem za setki roboczogodzin. Ale to już wybór autorów. W naszym mniemaniu: przekaz kontra rzeczywistość = 0:1

Nakręcili film o Płocku i zgarnęli główną nagrodę

Gwiazda dużego kalibru!

Polish Hip-Hop Festival odbędzie się po raz drugi 1-3 sierpnia 2014 roku na płockiej plaży. Znamy już pierwszych wykonawców. A wy?

Legendarna grupa wystąpi na Polish Hip-Hop Festival

Hamlet we wsi…

Teatr

Największe zaskoczenie dla nas. Felietony “Okiem Robaka” z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większym powodzeniem – to wiemy. Informacje z teatru również. Nadal jednak nie mogą konkurować z ambitnymi informacjami typu pożar, stłuczka czy pobicie. W tym tygodniu miła odmiana. Zapraszamy!

Okiem Robaka: Scena miłosna w kiszonej kapuście

Sorry, taki mamy klimat

Górami śniegu zajęło się słońce. Problem rozwiązany?

Co ze stertą śniegu na Borowiczkach? Ratusz nie widzi problemu

Skąd biorą się informacje?

Co jakiś czas część naszych artykułów zamykamy pod “bramką”, dzięki której osoby zainteresowane czytaniem naszych artykułów propagują je wśród swoich przyjaciół na portalach społecznościowych. Spotykamy się często przez to z bardzo niemiłymi reakcjami (używając eufemizmu). Przy okazji wprowadzenia przez “Gazetę Wyborczą” PayWall’a z opłatami, pokusiliśmy się o lekki minifelieton na temat dziennikarstwa lokalnego. Od razu uspokajamy… nie planujemy opłat za czytanie nas ;)

Płock – zapłacisz za informację?

WOPR na lodzie…

WOPR

Bardzo pomogliście. Orka znalazła się, a pokazy na Sobótce wyszły doskonale. Zobaczcie, jak to było…

Zaginęła suczka ratowniczka. Ktoś ją ukradł? [AKTUALIZACJA]

Topią i ratują – WOPR na Sobótce [ZDJĘCIA, FILM]

Reporter w akcji

Kontakt

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność na portalu TUTAJ. Możliwość szybkiego informowania o tym, co się dzieje i czego jesteście świadkami. Aplikację można obsługiwać także przez smartfony, a pierwsza informacja przyszła jeszcze tego samego dnia. Wierzcie lub nie, ale zainteresowała Was na tyle, że od razu trafiła na 4. miejsce. Pan Mariusz zareagował błyskawicznie. Właśnie tak to powinno wyglądać. Dziękujemy!

Zderzenie autobusu z bmw [REPORTER]

Tayger w ogniu

Pożar Tyger

Wracając spod wieży ciśnień, gdzie nagrywaliśmy krótki filmik, zauważyliśmy wozy straży pożarnej przy Taygerze. Już mieliśmy to zignorować, bo kogo interesuje kolejny pożar w tym samym miejscu? Jednak to nie Tayger…

Pożar kamienicy przy Królewieckiej [ZDJĘCIA]

Wieża Babel

Odmówiono nam wejścia do wieży. Podobno nie wolno. Jak się okazało… Nam nie wolno ;) Ale nasz dron nie zna granic i zakazów. Jak nie drzwiami to oknem. A płockim Wodociągom – zarządcy wieży ciśnień – dziękujemy. Z góry ;)

Zobacz, jak wygląda nowa wieża ciśnień [ZDJĘCIA, FILM]

Jestem bezdomny…

Mijamy ich codziennie. Pewnego dnia jednego z nich zapytaliśmy, kim jest… Okazało się, że Was też to interesuje.

Skazany na straty

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji