REKLAMA

Od lipca nie ma z nim kontaktu. Szuka go policja [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Poszukiwania za płocczaninem prowadzą policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu. Mężczyzna nie kontaktował się z rodziną od lipca br.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu poszukują 49-letniego Tomasza Urbańskiego, mieszkańca Płocka. Ostatni raz zaginiony kontaktował się z rodziną w lipcu 2020 r., policja dysponuje jego zdjęciem z 2016 roku.

PowiązaneTematy

Rysopis zaginionego: wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, siwe włosy o długości do karku, proteza górnego uzębienia. Znaki szczególne: tatuaż na lewej łopatce, przedstawiający smoka w kształcie koła, opadająca górna warga po prawej stronie – wada wrodzona. Ubiór: czarna materiałowa kurtka, czarne spodnie z materiału.

Jeśli widzieliście zaginionego lub znacie miejsce jego pobytu, skontaktujcie się z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 47 70 516 00; 47 70 516 01 i pod numerem alarmowym 112.Aktualizacja

17 listopada płocka policja przekazała, że mężczyzna, dzięki komunikatom o prowadzonych poszukiwaniach, sam zgłosił się do komendy Policji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU