REKLAMA

Od dziś zamknięte kolejne ulice. Na miesiąc lub dwa…

REKLAMA

Do listy remontowanych ulic dołączają dzisiaj Kwiatka i 1 Maja. Kierowcom doradzamy dokładne zapoznanie się z objazdami, co pozwoli na uniknięcie niepotrzebnych nerwów w upale…

PowiązaneTematy

Ulica Dobrzyńska już od poniedziałku jest zamknięta dla ruchu, na odcinku między rondem Grabskich a rondem Bronarskiego. Obowiązują objazdy także dla autobusów komunikacji miejskiej w centrum miasta oraz obsługujących szpital na Winiarach. Przejazdu nie będzie przez dwa miesiące. W tym czasie drogowcy wymienią nawierzchnię, chodniki, zbudują ścieżkę rowerową i nowe oświetlenie. Objazd ulicami: Kobylińskiego – Dobrzyńska – Kazimierza Wielkiego – Parowa – Szpitalna / Medyczna lub Łukasiewicza – Zglenickiego – Dobrzyńska.

ZOBACZ objazdy i zamknięcia dla ruchu w ul. Dobrzyńskiej

Ulica Kwiatka – od dzisiaj zamknięta dla ruchu. Fortum zaczyna układanie ciepłociągu w ul. Kwiatka (od Bielskiej do Tumskiej). Przejazd nią zostanie zamknięty na miesiąc (do końca sierpnia). Możliwy będzie tylko wjazd na podziemny parking Złotego Rogu oraz na parking pod południową pierzeją kamienic.ZOBACZ szczegóły objazdów autobusów Komunikacji Miejskiej

Ulica 1 Maja – od dzisiaj zamknięta dla ruchu na dwóch odcinkach – między ul. Kolegialną i Sienkiewicza oraz między Al. Jachowicza i Królewiecką. Wodociągi poprowadzą rozdział kanalizacji ogólnospławnej na sanitarną i deszczową, zaś po zakończeniu tych prac – przebudują ulicę, wykonując prawo- i lewoskręty. Następnie przeniosą się na kolejne odcinki 1 Maja.

Ulica Kazimierza Wielkiego – wykonawca prowadzi roboty, związane z przebudową ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Nowowiejskiego do skrzyżowania z ul. Okrzei. Prace rozpoczęły się od wprowadzenia czasowej organizacji ruchu, frezowania nawierzchni asfaltowej i prac rozbiórkowych, następnie zostanie wybudowana infrastruktura podziemna i przebudowana ulica wraz z budową zjazdów i chodników bez ścieżki rowerowej. Zgodnie z harmonogramem robót, prace na tym odcinku potrwają około 2 miesiące i zakończą się na początku września 2015 r.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU