REKLAMA

Obrażenia okazały się zbyt poważne. Płocki policjant przerwał wyczyn [FILM]

REKLAMA

Po 470 kilometrach mł. asp. Sebastian Nowacki był zmuszony przerwać podróż do Szczecina. Wcześniej tego dnia został potrącony przez ciężarówkę. Funkcjonariusz promował zbiórkę na rzecz chorej Aleksandry.

22 września tuż przed północą mł. asp. Sebastian Nowacki musiał zakończyć swoją akcję pomocy w zbiórce na leczenie 19-letniej Aleksandry Ziomka.  Funkcjonariusz z Płocka po pokonaniu na rowerze ponad 380 km został potrącony przez ciężarówkę, która wymusiła pierwszeństwo.

PowiązaneTematy

Sebastian Nowacki nie poddał się i po wizycie w szpitalu ruszył dalej w liczącą 1000 km długości trasę, którą miał pokonać bez przerwy na sen. Niestety obrażenia, które odniósł podczas wypadku, okazały się zbyt poważne i po w sumie 470 km wyprawa została przerwana ze względu na zdrowie policjanta.

– Organizując całe wydarzenie, które wymagało wielu przygotowań, pokazał, że ma ogromne serce, a los innych osób nie jest mu obojętny. Sebastian, to wcale nie jest porażka, jesteśmy przekonani, że ta sytuacja da Ci jeszcze więcej siły. Patrząc na jego poświęcenie, zachęcamy do wsparcia zorganizowanej przez Sebastiana zrzutki na pomoc dla Aleksandry – piszą koledzy Sebastiana Nowackiego na profilu społecznościowym Polska Policja.

Pozytywną informacją jest, że ZIP Laboratoria, które obiecały przekazać 10 zł za każdy przejechany podczas akcji kilometr, doceniły determinację płockiego policjanta i zdecydowały się wesprzeć zbiórkę pełną kwotą. Na leczenie Aleksandry Ziomka wpłynie dzięki temu 10 tys. zł.Aby wesprzeć leczenie 19-latki, można dokonać wpłaty na zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Lysy says:

  PSL to wszystko tak robi zaczyna nie kończy, do niczego się nie nadają

 2. Jojo says:

  To bylo zatrzymanie obywatelskie

 3. pisior says:

  Szybkiego powrotu do zdrowia. Dziękuję.
  To super, że są jeszcze tacy ludzie.

  • Edzio says:

   Teraz to już się posrales.

   • pisior says:

    Jeszcze nie. Ale, gdy czytam twoje wpisy, to od razu muszę to zrobić.
    Dzięki za przypomnienie.
    Dobranoc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU