REKLAMA

Nowy trener w Wiśle Płock. Ma najwyższe uprawnienia w Polsce

REKLAMA

Nowym trenerem bramkarzy Wisły Płock został Maciej Sikorski, który zastąpi Artura Łaciaka. Szkoleniowiec posiada najwyższe możliwe uprawnienia UEFA do pracy z bramkarzami.

We wtorek, 8 czerwca klub Wisła Płock poinformował o wyborze nowego trenera bramkarzy Wisły Płock. Został nim Maciej Sikorski, który podpisał z klubem roczny kontrakt, obowiązujący na czas sezonu 2021/2022. W sztabie szkoleniowym Nafciarzy zastąpił odchodzącego Artura Łaciaka.

Urodzony 2 grudnia 1978 roku Sikorski w latach 2016-2021 pracował w Rakowie Częstochowa, z którym przeszedł długą drogę od II ligi do wicemistrzostwa i zdobycia Pucharu Polski. W tym czasie wchodził w skład sztabu trenera Marka Papszuna, gdzie był odpowiedzialny za pracę z bramkarzami.Wcześniej obaj trenerzy współpracowali także w Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Legionovii Legionowo czy KS Łomianki. Maciej Sikorski jest obecnie jednym z najlepiej wyszkolonych trenerów bramkarzy w Polsce.

Nowy szkoleniowiec Naficiarzy jako pierwszy w Polsce do licencji UEFA Goalkeeper B dołożył najwyższe możliwe uprawnienia w profesjonalnej pracy z bramkarzami – UEFA Goalkeeper A. Uzyskał je w listopadzie 2020 roku.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU