REKLAMA

Nowy nieoznakowany pojazd w służbie płockiej policji. Jak wygląda?

REKLAMA

Na drogach Płocka i okolic możecie zobaczyć teraz piękne, czarne auto, którego spotkanie nie będzie jednak zbyt przyjemne. To nowe auto płockiej drogówki, które już zaczęło rejestrowanie niebezpiecznych zachowań na drodze.

Do Wydziału Ruchu Drogowego płockiej policji trafił nowy nabytek – nieoznakowany radiowóz marki BMW 330i xDrive o mocy 252 KM i napędzie na cztery koła.

– Od kilku dni policjanci z płockiej drogówki pełnią służbę w nowym, nieoznakowanym radiowozie marki BMW – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Jest to pojazd wyposażony specjalnie na potrzeby policji. Posiada on wideorejestrator, pozwalający rejestrować piratów drogowych zarówno przed, jak i za radiowozem. Policyjne bmw posiada silnik o mocy 252 KM i według danych technicznych, 100 km/h osiąga w 5,8 s – wyjaśnia rzecznik.Jak tłumaczy, dysponując tym nowoczesnym radiowozem, płoccy policjanci będą mogli w pełniejszy sposób dbać o bezpieczeństwo na naszych drogach. Chodzi przede wszystkim o zatrzymanie tych kierowców, którzy prowadzą swoje samochody z niebezpiecznymi prędkościami i stanowią zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla innych uczestników ruchu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. MEGA says:

    Co to za różnica czy podadzą czy nie takie BMW jak jedzie to samym wyglądem zwraca na siebie uwagę , a tym bardziej jak jedzie woooolno. Chociaż będą mieli chłopaki czym się puścić jak ktoś będzie szybko jechał. Miejmy tylko nadzieję , że BMW dostanie dobrego kierowcę , który będzie wiedział po co tym jeździ. Pozdrowienia dla wielbicieli BMW.

  2. obywatelrp says:

    @masakra jeśli chodziło numery to WPL 63WA

  3. Masakra says:

    Nie no bravoooo !!!! Podajcie jeszcze numery rejestracyjne tego nieoznakowanego radiowozu ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU