REKLAMA

Nowy nabytek Wisły Płock jest z SSC Napoli

REKLAMA

Wisła Płock poinformowała w piątek o kolejnym nabytku klubu. Jest nim 22-letni środkowy obrońca SSC Napoli, Igor Łasicki. Piłkarz został wypożyczony z Neapolu na roczny kontrakt.

Fot. Wisła Płock

Igor Łasicki od pięciu lat grał poza granicami kraju. Jeszcze jako nastolatek zamienił Zagłębie Lubin na SSC Napoli, którego piłkarzem jest do dziś. W Neapolu grał jednak głównie w drużynie młodzieżowej, aczkolwiek zagrał również epizodycznie w spotkaniu z Hellas Werona (w sezonie 2013/2014).

Czterokrotnie wypożyczano go do AS Gubbio 1910, SS Maceratese, Rimini FC i Carpi FC 1909, czyli zespołów z niższych lig. Jak podaje Wisła Płock, na trzecim poziomie rozgrywkowym we Włoszech uzbierał w sumie 43 występy, w których zdobył 1 bramkę, a w ostatnim sezonie, spędzonym w Serie B, zagrał w 4 meczach.Nie rozstał się jednak zupełnie z Polską. Wielokrotnie był powoływany do juniorskich reprezentacji naszego kraju w różnych kategoriach wiekowych. W czerwcu br. powołano go na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Polsce, jednak wszystkie mecze spędził na ławce rezerwowych, podobnie jak zawodnik Wisły Płock – Przemysław Szymiński.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU