REKLAMA

Nowy komendant policji w Płocku już oficjalnie

REKLAMA

We wtorek mł. insp. Mariusz Krzyszkowski po 23 latach służby został oficjalnie mianowany na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

12 listopada w sali odpraw płockiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka z okazji mianowania na stanowisko nowego komendanta płockiej jednostki. Podczas uroczystości Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk wręczył mł. insp. Mariuszowi Krzyszkowskiemu rozkaz o mianowaniu na stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Płocku.

PowiązaneTematy

Jak wyjaśniał komendant wojewódzki, zdobyta wiedza, 23-letnie doświadczenie zawodowe i predyspozycje mł. insp. Mariusza Kryszkowkiego, spowodowały powołanie go na stanowisko Komendanta jednej z największych terenowo komend policji w garnizonie mazowieckim.

fot. materiały prasowe

Komendant Miejski Policji w Płocku, mł. insp. Mariusz Kryszkowski już od pierwszych lat służby związany był z płocką komendą. To właśnie w tej jednostce przez ponad 4 lata kierował wydziałem, który zajmował się zatrzymywaniem sprawców najbardziej poważnych przestępstw kryminalnych. Przez ostatnie trzy lata mł. insp. Mariusz Kryszkowski piastował stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sierpcu.W uroczystej zbiórce brał udział Starosta Płocki Mariusz Bieniek, który złożył komendantowi gratulacje i życzenia oraz słowa uznania dla służby płockich funkcjonariuszy. Do życzeń tych i gratulacji włączył się również przedstawiciel Urzędu Miasta Płocka, Dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Jan Piątkowski.

Na spotkaniu nie zabrakło przedstawicieli służb współpracujących w zakresie bezpieczeństwa, którzy życzyli mł. insp. Mariuszowi Kryszkowskiemu wiele satysfakcji na nowym stanowisku oraz dalszych sukcesów zawodowych.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU