REKLAMA

Nowe radiowozy na ulicach Płocka i Gąbina

REKLAMA

Cztery nowe samochody policyjne pojawią się na ulicach Płocka, a także terenach gminy Gąbin i Słubice. To prezent od Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” oraz Starosty Płocka i samorządu gminy Słubice – instytucje dofinansowały zakup radiowozów.

Jak wyjaśnia rzecznik płockiej policji, 50% zakupu sfinansowano dzięki funduszom przekazanym przez samorządy lub fundacje i stowarzyszenia, natomiast pozostałe 50% to fundusze policji.

Trzy radiowozy (ople astra kombi) dofinansowała Fundacja Orlen Dar Serca – trafią one do Wydziału Ruchu Drogowego płockiej policji, natomiast czwarty radiowóz został dofinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Płocku i Samorządu Gminy Słubice – tym autem będą jeździli policjanci, pełniący służbę na terenie gmin Gąbin i Słubice.

Uroczyste przekazanie pojazdów Wydziałowi Ruchu Drogowego odbyło się w piątek, 12 stycznia w Płocku.– Działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa to bardzo ważne zaangażowanie naszej Firmy na rzecz społeczności lokalnej, dlatego doceniając starania Policji w Płocku wspieramy po raz kolejny zakup samochodów do interwencji – powiedziała Wioletta Kulpa, Delegat Prezesa Zarządu PKN ORLEN ds. Społeczności Lokalnych. – Jestem przekonana, że w dużym stopniu przyczyni się to do poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego. Podobnie jak niedawno przeprowadzona przez nas akcja „Daj się zobaczyć”, w trakcie której wręczyliśmy odblaski każdemu dziecku ze szkoły podstawowej w Płocku – dodała Wioletta Kulpa.

 

Kluczyki do nowych radiowozów wręczyły przedstawicielki Fundacji Orlen Dar Serca – Iwona Tandecka i Wioletta Kulpa oraz wicestarosta Iwona Sierocka i Wójt Gminy Słubice Krzysztof Dylicki.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Jozef says:

    Jak mi przykro ze nasza (doskonalosc N O W A K O W S K I. Andrjiiiu) niemog sie pdpiac pot to

    • Al says:

      Żal dupkę ściska, że ty też nie możesz? Po co ma się podpinać jeśli to nie jego zasługa – to nie pisior.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU