REKLAMA

Nowe przystanki – jak będą wyglądać?

REKLAMA

Trwa demontaż wiat przystankowych w Płocku. Stare przystanki zastąpią nowe wiaty przystankowe o lepszych parametrach. Jak będą wyglądały? Zmiany są co najmniej zauważalne.

Demontaż obowiązujących wiat ma związek z ich przenosinami w nowe miejsca. To także początek prac przygotowawczych pod montaż nowych wiat przystankowych, które zakupiono w ramach dofinansowania unijnego.

Jak podaje ratusz, nowe wiaty będą wyposażone m.in. w tablice informacji pasażerskiej. Przy przystankach zostanie ustawionych dwanaście jednostronnych i osiem dwustronnych tablic. Wiaty będą też „uzbrojone” w monitoring i komunikację alarmową, która ma być receptą na wandalizm.

Realizacja prac została podzielona na dwa etapy. Pierwszy nich zakończył się 22 lipca i obejmował prace projektowo-kosztorysowe. Drugi zaś, którego finał planowany jest na wrzesień, to montaż wszystkich dwudziestu wiat z gablotami. Koszt całego projektu to ponad 2 mln złotych.Poniżej publikujemy lokalizację nowych wiat na poniższych przystankach:

1. Jachowicza (Teatr) 05 w pasie drogowym ul. Jachowicza wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
2. Armii Krajowej 11 w pasie drogowym ul. Wyszogrodzkiej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light” dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
3. Winiary Szpital 03 w pasie drogowym ul. Medycznej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
4. Pszczela 01 w pasie drogowym ul. Miodowej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
5. Skarpa 01 w pasie drogowym ul. Dobrzyńskiej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
6. Gradowskiego 04 w pasie drogowym ul. Kolegialnej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
7. Kwiatka 01 w pasie drogowym ul. Kwiatka wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
8. Misjonarska 02 w pasie drogowym ul. Sienkiewicza wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
9. Jachowicza (Bielska) 02 w pasie drogowym ul. Bielskiej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
10. Sikorskiego 02 zlokalizowanego w pasie drogowym ul. Armii Krajowej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
11. Jachowicza (Bielska) 03 w pasie drogowym ul. Bielskiej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
12. Wolskiego 03 w pasie drogowym ul. Tysiąclecia wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
13. Piękna 03 w pasie drogowym ul. Jachowicza wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
14. Jachowicza (Teatr) 08 w pasie drogowym ul. Jachowicza wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
15. Rembielińskiego 02 w pasie drogowym ul. Tysiąclecia wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
16. Rembielińskiego 01 w pasie drogowym ul. Tysiąclecia wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
17. Stanisławówka 02 w pasie drogowym ul. Jachowicza wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
18. Orlińskiego 5 w pasie drogowym ul. Gwardii Ludowej wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
19. Tumska 04 w pasie drogowym ul. Sienkiewicza wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, jednostronną elektroniczną tablicą w wiacie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.
20. Czwartaków 01 w pasie drogowym ul. Czwartaków wraz z gablotami informacyjnymi typu „City light”, dwustronną elektroniczną tablicą na postumencie oraz system dynamicznej informacji pasażerskiej, monitoringu i komunikacji alarmowej.

Urząd miasta opublikował też wizualizację nowych wiat przystankowych. Zobacz, jak niebawem będą wyglądały przystanki autobusowe w naszym mieście!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU