REKLAMA

Nowe prawo w natarciu. W Płocku kierowcy tracą prawa jazdy

REKLAMA

Są już pierwsi kierowcy, którzy stracili w naszym mieście prawo jazdy, ze względu na przekroczenie prędkości. Kara szczególnie dla nich jest dotkliwa, gdyż złapani mężczyźni są kierowcami zawodowymi.

PowiązaneTematy

19 maja płoccy policjanci  zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h.

– Pierwszego z kierujących patrol policji zatrzymał w rejonie jednej z płockich galerii przy ul. Wyszogrodzkiej – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Okazało się, że kierowca ten przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h – wyjaśnia.Właśnie podczas prowadzonej kontroli, funkcjonariusze usłyszeli, że od strony skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej i Jana Pawła II bardzo szybko jedzie inny pojazd. – Policjanci zmierzyli prędkość i okazało się, że w tym przypadku również kierowca przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h i w związku z powyższym został zatrzymany do kontroli – relacjonuje rzecznik policji.

Jak się okazało, obydwaj kierowcy, 23-latek z powiatu płockiego i 22-latek z powiatu sochaczewskiego, byli kierowcami zawodowymi. Policjanci zatrzymali ich prawa jazdy, zostaną one teraz przesłane do odpowiednich starostw powiatowych. Tam zostaną wydane decyzje o zatrzymaniu praw jazdy na trzy miesiące.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU