REKLAMA

Nowe mieszkania w centrum Płocka. Rusza drugi etap budowy Osiedla Nowy Manhattan [FILM]

REKLAMA

Ruszyła sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach drugiego etapu budowy Osiedla Nowy Manhattan. Powstająca w samym sercu Płocka inwestycja, od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Na 135 zaprojektowanych mieszkań, już blisko 100 zostało sprzedanych lub zarezerwowanych. Wciąż jednak można wybierać spośród lokali od 35 do 67 m2. W ostatnim czasie do oferty trafiło kilkadziesiąt nowych mieszkań z klatki nr 3, której budowa ruszy jesienią.

Powstające pomiędzy al. Kobylińskiego a ul. Ostatnią Osiedle Nowy Manhattan realizowane jest przez rodzinną firmę deweloperską WP Development. Inwestycja podzielona została na dwa etapy. W pierwszym z nich wznoszony jest pięciopiętrowy budynek z dwoma klatkami schodowymi (w każdej znajdą się windy). Na poziomie -1 i w parterze – znajdują się wielostanowiskowe hale garażowe, komórki lokatorskie oraz garaże indywidualne. Ponadto w części parterowej obiektu przewidziano 3 lokale handlowo-usługowe. Nie zabraknie również zewnętrznych miejsc parkingowych dla mieszkańców i ich gości, które zaprojektowano na dziedzińcu zamkniętego osiedla. Prace postępują zgodnie z planem i na chwilę obecną jedna z klatek posiada już elewację i trwa jej wykańczanie, a w drugiej dobiega końca murowanie ścian konstrukcyjnych trzeciego piętra. Całość ma być gotowa do końca marca 2021 r.

DRUGI ETAP JUŻ W SPRZEDAŻY

Do końca października br. zaplanowano rozpoczęcie budowy drugiego i zarazem ostatniego etapu inwestycji. W jego ramach powstanie klatka nr 3, która sąsiadować będzie bezpośrednio z ul. Ostatnią. W trzeciej części budynku, na piętrach od pierwszego do piątego, zaprojektowano 45 małych i średnich mieszkań o metrażach: 35, 37, 41, 49 i 52 m2. Klucze do nich przekazane zostaną w kwietniu 2022 r.

– Przedsprzedaż mieszkań z drugiego etapu trwa od początku lipca. Na początek z rzutami lokali mogli zapoznać się klienci, którzy wcześniej zapisali się na listę osób zainteresowanych. Na ten moment z 45 oferowanych mieszkań, na 25 przyjęliśmy wstępne rezerwacje. Największym zainteresowaniem cieszą się najmniejsze lokale trzydziesto i czterdziestometrowe. Przypominamy jednocześnie, że w ofercie mamy jeszcze 15 wolnych mieszkań z pierwszego etapu – informuje Rafał Kluczyński, specjalista ds. nieruchomości i kredytów w biurze sprzedaży Osiedla Nowy Manhattan.Zainteresowanych inwestycją Nowy Manhattan zapraszamy do naszego biura sprzedaży, od poniedziałku do piątku w godz. 11-17. Na miejscu nasi doradcy pomogą również w pozyskaniu najlepszego kredytu mieszkaniowego. Do Państwa dyspozycji jesteśmy pod numerami telefonów 663-675-705 i 512-988-817. Więcej o inwestycji znaleźć można na stronie nowymanhattan.pl.

Zachęcamy również do odwiedzin i polubienia profilu inwestycji Osiedle Nowy Manhattan na Facebooku, na którym publikujemy najświeższe informacje, zdjęcia i filmy z budowy.

Poniżej film zapowiadający drugi etap budowy osiedla.

artykuł sponsorowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU