REKLAMA

Nowe lampy poprzewracane. Doszło tam do przestępstwa

REKLAMA

Czytelnik powiadomił nas o dziwnym widoku, jaki napotkał 25 grudnia na ulicy Dobrzykowskiej w Płocku. Zauważył przewrócone latarnie i brak w nich lamp oświetleniowych. – A przecież dopiero co zostały postawione! – pisze zdziwiony.

Zgodnie z relacją czytelnika, 25 grudnia co któraś latarnia przy ulicy Dobrzykowskiej (wśród nowo postawionych) leżała na boku, bez lampy. Co się z nimi stało? Okazuje się, że ten widok wzbudził słuszny niepokój. Doszło tam bowiem do kradzieży i dewastacji.

– Inwestycja jest w trakcie realizacji – tłumaczy Alina Boczkowska z zespołu współpracy z mediami płockiego ratusza. – Kilka nowych latarni na końcowym odcinku ulicy zostało w święta przewróconych i ukradziono z nich oprawy oświetleniowe – wyjaśnia.Wykonawca robót zgłosił już kradzież i dewastację policji, która podjęła działania w tej sprawie.

Urząd Miasta Płocka przypomina również, że mieszkańcy mogą wszelkie interwencje, spostrzeżenia i pytania kierować do Biura Interwencji i Informowania Mieszkańców (funkcjonującym w Urzędzie Miasta Płocka) pod nr tel. 24 364-55-55.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Polka says:

    Trzeba zainstalować więcej kamer w całym Płocku,w monitorowanych miastach rzadko zdarzają się takie incydenty

  2. Kuba says:

    Wdzięczność za remont.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU