Nowe boisko i plac zabaw na Radziwiu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do dyspozycji płocczan jest już najnowszy plac zabaw i boisko wielofunkcyjne przy ul. Teligi na osiedlu Radziwie. Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski wspólnie z radnymi zaprezentował dziennikarzom nowo wybudowane obiekty. Inwestycję zrealizował Wydział Inwestycji i Remontów UMP.

– Zakończyliśmy inwestycję pn. “Budowa boiska wielofunkcyjnego oraz placu zabaw na os. Radziwie przy ul. Teligi w Płocku”. Kiedy poprawi się pogoda, zapraszam najmłodszych mieszkańców Radziwia razem z rodzicami i dziadkami do zabawy na tym nowoczesnym i bezpiecznym terenie rekreacyjnym – powiedział prezydent Andrzej Nowakowski.

fot. UMP

Na placu przy ul. Teligi powstało boisko wielofunkcyjne o wymiarach 22,0 x 44,0 m z polami do gry w piłkę ręczną i nożną, koszykówkę, siatkówkę i badmintona. Boisko posiada nawierzchnie syntetyczną z poliuretanu wraz z wykonaniem podbudowy z kruszywa. Całe boisko jest ogrodzone oraz wyposażone w piłkochwyty. Na wyposażeniu są dwie bramki do piłki ręcznej/nożnej, słupki do siatkówki/badmintona, siatka do badmintona/siatkówki, ławki z oparciem, kosze na odpadki i tablice informacyjne. Wokół boiska zagospodarowano teren zielony. Wykonawcą była firma ADA-LIGHT Sp. z o. o., z Gostynina. Koszt robót to 231.440,33 zł.

Drugim elementem inwestycji przy ul. Teligi, o charakterze zabawowo-rekreacyjnym, jest plac zabaw dla dzieci o powierzchni blisko 300 m2. Są na nim bezpieczne i atestowane urządzenia zabawowe dla dzieci w różnym wieku, ławki i tablice informacyjne.

Wykonawcą placu zabaw była Firma Wielobranżowa Magdalena Łach z Rzekunia. Koszt placu zabaw to 154.950,50 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji