REKLAMA

Nowa inwestycja, nowa loteria i nowi zawodnicy

REKLAMA

Jaką inwestycję realizuje ORLEN? Co można wygrać w loterii na stacjach płockiego koncernu? I kto dołączył do Grupy Sportowej ORLEN?

Rusza budowa CBR
Centrum Badawczo-Rozwojowe to kluczowa inwestycja w ramach Programu Rozwoju Petrochemii – strategicznego projektu PKN ORLEN. Inwestycja w Płocku umożliwi rozwój i wdrażanie własnych technologii. W CBR będą m.in. przeprowadzane testy usprawniające procesy technologiczne, udoskonalające produkty i optymalizujące koszty. Będzie także nowoczesną platformą współpracy pomiędzy PKN ORLEN a światem nauki i biznesu.
Inwestycja wpisuje się w zapowiadane przez Koncern wydłużenie łańcucha wartości produkcji petrochemicznej. Podpisana umowa z generalnym wykonawcą, którym jest spółka Budimex S.A. zakłada zakończenie budowy do końca 2020 roku. Szacowany całkowity koszt inwestycji to ok. 184 mln złotych.

Loteria dla klientów stacji ORLEN
Ponad 11 milionów nagród czeka na fanów motorsportu na stacjach pod marką ORLEN. Biorąc udział w loterii można wygrać samochody marki Peugeot SUV 3008 oraz wyjazdy na Grand Prix F1. Największa w historii PKN ORLEN loteria promocyjna rusza 23 kwietnia i potrwa do końca 2019 roku. Towarzyszyć jej będzie kampania produktowa, której twarzą został startujący w Formule 1 kierowca ORLEN Team – Robert Kubica. Dla jego fanów przygotowana została również szeroka gama gadżetów. Wśród nich znajdziemy koszulki, torby i czapki oraz kubki, breloki, czy magnesy.

Zasady loterii są proste – każdy klient, który zdecyduje się na zakup jednego z czternastu zestawów promocyjnych Stop Cafe będzie miał możliwość wylosowania konkursowej zdrapki. Ta z kolei daje szansę na zdobycie jednej z wielu atrakcyjnych nagród –samochodów marki Peugeot SUV 3008 oraz produktów pod marką VERVA – batonów proteinowych, napojów VERVA Magnez + B6 i napojów energetyzujących VERVA. Duża pula atrakcyjnych nagród gwarantuje wygraną co trzeciej zdrapki.

Ponadto, każdy z uczestników programu VITAY może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o wyjazd na jeden z sześciu wyścigów Formuły 1. Zwycięzca może zabrać ze sobą aż czworo przyjaciół. Pakiet obejmuje przelot, zakwaterowanie, pobyt na torze oraz spotkanie z Robertem Kubicą.
Loteria na stacjach ORLEN, która rozpoczęła się 23 kwietnia, potrwa do 31 grudnia br.Grupa sportowa ORLEN coraz większa
Grupa Sportowa ORLEN powiększyła się o dwóch lekkoatletów: Annę Kiełbasińską i Tomasza Jaszczuka. Dołączyli oni tym samym m.in. do Anity Włodarczyk, Piotra Małachowskiego czy Pawła Fajdka. To efekt m.in. sukcesu polskiej reprezentacji lekkoatletów na Halowych Mistrzostwach Europy w Glasgow, gdzie Polacy zwyciężyli w klasyfikacji generalnej, zdobywając pięć złotych i dwa srebrne medale.
Anna Kiełbasińska zdobyła w Glasgow złoty medal w sztafecie 4×400 metrów – jest to jej pierwszy medal w seniorskiej karierze. Tomasz Jaszczuk natomiast, co prawda medalu w Szkocji nie zdobył, ale jest już złotym (2016, 2017), srebrnym (2014) i brązowym (2012) medalistą halowych mistrzostw kraju w skoku w dal. Dyscyplinę trenuje od sześciu lat, jest zawodnikiem AZS AWF Katowice.

Niespodzianka dla uczniów
Fundacja Unipetrolu postanowiła zrobić niespodziankę uczniom jednej ze szkół podstawowych i, w ramach programu „PC bazar” wyposażyła jedną z klas w sprzęt komputerowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU