REKLAMA

Nocny wypadek w powiecie płockim. „Osoba bez funkcji życiowych” [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W nocy z soboty na niedzielę w gminie Brudzeń Duży doszło do poważnego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo, a następnie wpadł do rowu.

Jak informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Sikorzu, do zdarzenia doszło 11 października, tuż przed godziną 3 w nocy, na drodze wojewódzkiej nr 559 w miejscowości Parzeń (gm. Brudzeń Duży).

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia, zastaliśmy samochód osobowy marki Mazda, który wypadł z drogi, uderzył w drzewo, po czym znalazł się w rowie. Osoba poszkodowana w zdarzeniu została ewakuowana z pojazdu przez świadków zdarzenia, niestety, nie miała funkcji życiowych. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozpoczęciu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, którą prowadziliśmy do momentu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego – relacjonują strażacy z OSP Sikórz.Jak dodają, gdy funkcje życiowe zostały przywrócone, osoba poszkodowana została przetransportowana do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Marcina Kacprzaka w Płocku przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

W czasie działań służb ratunkowych, ruch na drodze wojewódzkiej był wstrzymany. W akcji wzięły udział dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku, zastęp OSP Sikórz, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz
Fot. OSP Sikórz

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU