REKLAMA

Nocny wypadek w gminie Drobin. Są wyniki badania na obecność alkoholu

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku poinformowała, że kierowca, który doprowadził w Kozłowie do wypadku, był pijany. W weekend doszło też do wielu kolizji i zatrzymań, między innymi za posiadanie środków odurzających.

Jak już informowaliśmy, 9 marca o godzinie 2.30 w Kozłowie (gm. Drobin) doszło do wypadku. Policjanci ustalili, że przyczynami zdarzenia były zbyt wysoka prędkość i prowadzenie po spożyciu alkoholu.

– Kierujący skodą 30-latek z powiatu ciechanowskiego, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wraz z dwójką pasażerów, z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Wykonane badanie stanu trzeźwości kierującego wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – wyjaśniała sierż. szt. Marta Lewandowska, rzecznik KMP w Płocku.

Nocny wypadek w gminie Drobin. Kierowca uwięziony w aucie

W ostatni weekend doszło w sumie do 26 kolizji, z czego do 14 w Płocku.8 marca płoccy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę w Wyszogrodzie, mężczyzna miał już sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Następnego dnia, w sobotę, złapano kolejnego pijanego kierowcę. Policjanci zakończyli podróż mężczyzny w Płocku na ul. Mostowej.

Komenda Miejska w Płocku informuje też, że funkcjonariusze 9 oraz 10 marca dokonali zatrzymań osób posiadających środki odurzające. Również w niedzielę policjanci dostali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem, do której doszło w miejscowości Sochocino Praga. Złodzieje dostali się do budynku i ukradli węgiel o wartości około 380 zł.

Gdzie radar?

11 marca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 11-19 na trasie Płock – Rogozino – Blichowo – Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Kierowca says:

    brawo Panowie Policjanci. Karać kierowców zagrażających innym użytkownikom dróg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU