NK Przedwiośnie zaprasza na Mikołajki

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie ponownie organizuje wyjątkowe Mikołajki w filmowym klimacie. Już 6 grudnia specjalne pokazy filmowe dla najmłodszych.

Mikołajki w NovymKinie Przedwiośnie odbędą się 6 grudnia. W programie nie tylko najnowsze premiery filmowe, przedpremierowe pokazy „Magicznej zimy Muminków” oraz „Paddingtona 2”, ale i animacje oraz spektakle przygotowane przez aktorów z Teatru Form Wielu, słodkie niespodzianki czy konkursy Happy Seats. Natomiast w weekend 9-10 grudnia odbędą się Mikołajki na bis!

PowiązaneTematy

Animacje i zabawy 6 grudnia zaplanowano w godzinach 9-18, natomiast podczas Mikołajek na bis 9 i 10 grudnia – w godzinach 10-14. Bilety zgodne z cennikiem NK Przedwiośnie.

PROPOZYCJE FILMOWE

  • „COCO” (dubbing 2D i 3D) – Miguel pragnie pójść w ślady swojego muzycznego idola. Niestety jego planów nie pochwalają najbliżsi. Chłopiec w pogoni za swoją pasją trafia do niezwykłej krainy. gdzie odkrywa historię rodziny… REŻYSERIA: Lee Unkrich, Adrian Molina OBSADA: Michał Rosiński, Maciej Stuhr, Bartosz Opania, Agata Kulesza.
  • „PIERWSZA GWIAZDKA” (dubbing) – Mały, odważny osiołek o imieniu Bo tęskni za życiem z dala od codziennej pracy w wiejskim młynie. Pewnego dnia zbiera się na odwagę i ucieka na wolność, by spełnić swe marzenia. Po drodze spotyka uroczą owieczkę Ruth, która przypadkowo odłączyła się od swej trzody, oraz gołębia o wielkich aspiracjach. Wszyscy oni wspólnie z zabawnymi wielbłądami oraz kilkoma nieco ekscentrycznymi zwierzętami podążają za gwiazdą. Wkrótce staną się niespodziewanymi bohaterami najwspanialszej historii wszech czasów – opowieści o pierwszych świętach Bożego Narodzenia. REŻYSERIA: Timothy Reckart.
  • „KUMPLE Z DŻUNGLI” (dubbing) – Oto zgrana paczka superbohaterów z Dżungli! Pasiasty kung-fu pingwin – Maurice, jego pasiasty syn, kung-fu złota rybka – Junior, genialny wyrak – Gilbert, waleczny goryl – Miguel oraz czarująca nietoperka – Batricia. Na drodze wesołej bandy staje piroman koala, Igor, który wiele lat temu miał plan zniszczenia dżungli. Wtedy zagładę powstrzymała tygrysica, mama Maurice’a. Teraz szalony koala ma szansę się zemścić. Kumple z dżungli – na ratunek! REŻYSERIA: David Alaux, Eric Tosti OBSADA: Michel Mella, Emmanuel Curtil, Paul Borne.
  • „MIKOŁAJ W KAŻDYM Z NAS” (dubbing) – norweski fabularny film familijny, niosący przesłanie, że każdy z nas może być św. Mikołajem. A gdy odkryjesz piękno ciepłych, rodzinnych Świąt i podzielisz się tą radością z ważnymi dla ciebie osobami, kto wie, może spotkasz Świętego Mikołaja we własnej osobie. To jest właśnie filmowa opowieść o takim spotkaniu… REŻYSERIA: Terje Rangnes OBSADA: Thor Michael Aamodt, Anders Baasmo Christiansen, Ann Carnarius Elseth.
  • „MIKOŁAJ I SPÓŁKA” dubbing – francuska komedia familijna o NIEzwykłych świętach. Św. Mikołaj Na swojej drodze spotyka zakręconą rodzinę, która pomoże w jego szalonej misji – rozwiezienia prezentów. Gwiazdka tuż tuż – liczy się każda sekunda! REŻYSERIA: Alain Chabat OBSADA: Golshifteh Farahani, Audrey Tautou, Alain Chabat, Wojciech Malajkat, Sarsa.
  • „MAGICZNA ZIMA MUMINKÓW” (przedpremiera, dubbing) – To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki. REŻYSERIA: Ira Carpelan, Jakub Wroński OBSADA: Piotr Fronczewski, Maciej Musiał, Natalia Kukulska, Maciej Stuhr.
  • „PADDINGTON 2” (przedpremiera, dubbing) – Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?! REŻYSERIA: Paul King OBSADA: Hugh Grant, Ben Whishaw, Brendan Gleeson.