REKLAMA

Niszczyli samochody i skakali po ich dachach dla rozrywki. „Nie potrafią racjonalnie wyjaśnić przyczyn”

REKLAMA

Mężczyźni w wieku od 19 do 23 lat postanowili zniszczyć kilka samochodów. Dlaczego? Nie wiedzą, ale za ten czyn grozi im teraz kara do 5 lat więzienia.

O tym, że niszczone są samochody w Płocku, policję powiadomili mieszkańcy.

– Sprawcy uszkadzali zaparkowane pojazdy, głównie rysując ich powłokę lakierniczą – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – W przypadku jednego z pojazdów, skakali po jego dachu, doprowadzając do licznych wgnieceń. Podczas jednej z interwencji, zgłaszający przekazali policjantom rysopisy potencjalnych sprawców uszkodzenia samochodu na osiedlu Kolegialna – wyjaśnia.

Dzięki działaniom funkcjonariuszy z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy, dość szybko ustalono sprawców.– Krok po kroku mundurowi ustalali szczegóły wszystkich zgłoszeń i już wczoraj, 30 czerwca, zatrzymali trzech mieszkańców Płocka podejrzewanych o dewastacje pięciu samochodów – tłumaczy mł. asp. Marta Lewandowska.

Mężczyźni, w wieku 19, 20 i 23 lat, przyznali się do uszkodzeń pojazdów, jednak nie potrafili racjonalnie uzasadnić przyczyn swojego zachowania. Przyznali, że byli pod wpływem alkoholu. Teraz mieszkańcom Płocka grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Matka says:

    A z czego żyją ci gowniarze? Niech idą do pracy- zaczną pracować tonodechce się glupich pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU