Niezwykłe obrazy w Wieży Ciśnień – wkrótce wernisaż

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Właściciele restauracji “Wieża Ciśnień” już w dniu otwarcia obiecywali, że odrestaurowany budynek będzie nie tylko kusił artyzmem potraw, ale i szeroko rozumianej sztuki. I słowa dotrzymują. Przed nami kolejne wydarzenie artystyczne – już 3 kwietnia w Wieży Ciśnień odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Adrianny Snochowskiej “Z Pamiętnika”.

z_pamietnikaAdrianna Snochowska to malarka pochodząca z Płocka, która obecnie mieszka w Zakopanem. Wcześniej mieszkała w Irlandii Północnej oraz Kambodży. Zajmuje się przede wszystkim malarstwem olejnym, ale eksperymentuje również z rzeźbą. Artystka maluje od 1999 roku i jest samoukiem. Początkowo zaczynała od martwej natury oraz prac graficznych. – Malarstwo jest dla mnie osobistą medytacją, okazją do relaksu oraz ucieczką od codziennego życia, a największą inspiracją jest dla mnie muzyka – mówi artystka.

Adrianna Snochowska miała wystawy samodzielne w Irlandii Północnej i Kambodży. W Polsce obrazy były pokazywane na Art Passion Festival 2015 oraz w galerii Attyka w Krakowie. Brała również udział w multimedialnym projekcie wraz z innymi artystami, The Wash Collaboration.

W dniu otwarcia wystawy, 3 kwietnia o godz. 17, zagra DJ set Alex Leonard. Więcej informacji na PROFILU wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji