Niezapomniana sobota. „Dzień pełen wrażeń” nad Wisłą

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą sobotę, 29 sierpnia o godzinie 9, osoby niepełnosprawne i niesłyszące czeka „Dzień pełen wrażeń”. Po raz kolejny podopieczni fundacji „Przerwij ciszę”, spotkają się w centrum konferencyjnym nad Wisłą, aby skorzystać z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Fundacja Marty Chojnowskiej „Przerwij ciszę” wraz z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym zajęły się organizacją tej imprezy. Przewidzianych jest wiele atrakcji, które uświetnią ten dzień osobom niepełnosprawnym, w tym także niesłyszącym, oraz ich rodzinom.

Jak czytamy w zapowiedzi: Dla naszych podopiecznych będzie to dzień pełen wrażeń, a przede wszystkim uśmiechu. Biorąc pod uwagę fakt, że do organizacji wydarzenia przyłączył się płocki WOPR oraz grupa Easy Company, można przypuszczać, że jutro nikt nie będzie się nudził. Podczas pikniku będzie można pojeździć konno, popływać łodziami motorowymi, nauczyć się wiązać węzły żeglarskie czy użyć sprzętu ratunkowego. Ale to oczywiście nie wszystko, lista atrakcji jest bardzo długa. I na pewno, jeśli ktoś wybierze się do centrum nad Wisłą, będzie bawił się nie tylko dobrze, ale nawet wspaniale.

Fundacja Marty Chojnowskiej „Przerwij ciszę” istnieje od czerwca 2007 roku. Powstała z inicjatywy rodziców dzieci niepełnosprawnych i niesłyszących oraz grupy ludzi dobrej woli. Fundacja niesie pomoc dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Jest to jedyna organizacja na terenie powiatu płockiego, która zajmuje się problemami osób niesłyszących.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji