REKLAMA

Niewiele przekroczył prędkość, ale… grozi mu nawet 2 lata więzienia

REKLAMA

Choć kierowca forda przekroczył prędkość o 17 km/h, to kara może być bardzo wysoka. Okazało się, że mężczyzna miał zatrzymane uprawnienia do kierowania.

Do zatrzymania kierowcy forda doszło w minioną sobotę, 17 grudnia na jednej z ulic Płocka. Policjanci z płockiej drogówki zmierzyli, że w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 17 km/h. Po sprawdzeniu kierującego, 31-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego okazało się, że nie powinien był wsiadać za kierownicę swojego auta.

PowiązaneTematy

– Sprawdzenie w policyjnych bazach danych wykazało bowiem, że mężczyzna decyzją Starosty Płockiego ma zatrzymane uprawnienia do kierowania. Mężczyzna odpowie teraz za kierowanie bez uprawnień oraz przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Kierowcy grozi grzywna, kara ograniczenia wolności, a nawet pozbawienia wolności do lat 2 – wyjaśnia asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Dodatkowo, w takim przypadku sąd obligatoryjnie orzeka zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na czas od 1 roku do nawet 15 lat.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Jaki cep says:

    Pojechał by na Ukrainę i tam sobie kupił prawko, kto mu zabroni mieć zagraniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU