REKLAMA

Nietypowe przedstawienie o dopalaczach. Mamy dla Was bilety!

REKLAMA

16 stycznia do Płocka przyjedzie Teatr Kamienica ze spektaklem „Dopalacze. Siedem stopni donikąd”. To nietypowe przedstawienie o problemach, które sprawiają, że bohaterowie sztuki sięgają po „narkotyki przyszłości”. Mamy dla Was aż 10 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie, ufundowanych przez PKN Orlen.

teatr_kamienica_dopalaczeReżyser spektaklu, Wawrzyniec Kostrzewski tłumaczył, że produkcja jest pierwszą próbą artystycznej rozmowy na ten temat. Tytułowe dopalacze stają się pretekstem do rozmowy o dorastającym pokoleniu, o zaniku wartości oraz o degradacji, której są symbolem. Jak piszą twórcy: „Sztuka składa się z siedmiu odsłon, siedmiu stopni w ciągu których obnażona zostanie brutalna prawda na temat samych dopalaczy oraz motywacji społecznej, która stoi za dopalaczami”.

Przedstawienie po raz pierwszy w Płocku pojawi się 16 stycznia o godz. 17 w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.

Autor: Justyna Bargielska, Wawrzyniec Kostrzewski
Reżyseria: Wawrzyniec Kostrzewski
Obsada: Olga Sarzyńska, Paweł Koślik, Mateusz Lisiecki-Waligórski/Michał Meyer
Muzyka: Piotr Łabonarski
Koncepcja scenograficzna i projekcje: Maria Matylda Wojciechowska
Kostiumy: Olga Sarzyńska, Maria Matylda Wojciechowska
Zdjęcia: Rafał Latoszek
Charakteryzacja: Kaja Aleksandra Jałoza, Katarzyna Żurawska
Kierownik produkcji: Magda Maciejewska

Konkurs

Nasi czytelnicy mają okazję wygrać podwójne zaproszenie na ten spektakl. Fundatorem nagród biletów na przedstawienie Teatru Kamienica pn. „Dopalacze. Siedem stopni donikąd” jest PKN Orlen SA.Co zrobić, aby otrzymać bilety?  Należy przesłać krótką wypowiedź, uzasadniającą szkodliwość zażywania dopalaczy. Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu podać imię i nazwisko oraz adres e-mail. Prace wraz z danymi osobowymi należy przesyłać na nasz KONTAKT. Termin składania przesyłania prac upływa 10 stycznia 2017 r.

Do 12 stycznia wśród nadesłanych prac jury wybierze aż 10 najbardziej kreatywnych wypowiedzi, których autorów nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na spektakl. Pamiętajcie, że przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację pracy na portalu PetroNews.pl i portalu Facebook, a także z możliwością użycia treści zwycięskich prac w działalności marketingowej PKN ORLEN.

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na naszym profilu facebookowym oraz na portalu PetroNews.pl do 13 stycznia. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pełen regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem REGULAMIN.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU