Nietypowe ogłoszenie na… poczcie. Znajomi poszukują zaginionej

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nasz czytelnik napotkał na poczcie przy Al. Jachowicza ogłoszenie, w którym znajomi poszukują zaginionej córki swoich przyjaciół. Im więcej osób to zobaczy, tym większa szansa na odnalezienie nastolatki.

fot. czytelnik

Nasz czytelnik, będąc w placówce pocztowej przy Al. Jachowicza 21, napotkał nietypowe ogłoszenie. Na ścianie ktoś przykleił kartkę o poszukiwaniach zaginionej dziewczyny – córce koleżanki.

– Ktoś miał bardzo dobry pomysł, żeby rozwiesić takie ogłoszenie w miejscu, gdzie w ciągu dnia jest spora rotacja osób. Dzięki temu istnieje większa szansa na odnalezienie nastolatki – napisał nasz czytelnik.

Zaginięcie nastolatki zgłoszone jest do komendy policji w Żninie, który jest położony od Płocka ponad 164 km. Jednak w takich przypadkach, im więcej informacji pojawi się o zaginięciu osoby, tym istnieje większa szansa na jej odnalezienie.

Poszukiwana Martyna Lewicz ma 15 lat, 164 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Włosy ma długie, ciemnoblond, proste, do ramion. Oczy niebieskie, twarz okrągła.

W chwili zaginięcia ubrana była w spodnie typu jeans, niebieskie z przetartymi kolanami oraz białą bluzę.
Rodzina i znajomi poszukiwania prowadzą od 17 września, kiedy to Martyna w godzinach nocnych opuściła miejsce zamieszkania i dotychczas nie powróciła.

Jeśli wiecie coś na temat jej aktualnego miejsca pobytu, dajcie znać policji w Żninie, tel. 51 30-33-200 lub na najbliższym komisariacie policji czy też na numer alarmowy 997 albo 112.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji