REKLAMA

Nietypowa wystawa na lotnisku [FILM]

REKLAMA

Jak wyglądało spotkanie z seniorami? Co to jest co-branding i gdzie będzie zastosowany? I jaką wystawę zobaczymy na lotnisku? O tym w najnowszym materiale filmowym Studia Grupy ORLEN.

Cykliczne spotkania z pracownikami
Pracownicy, jubilaci pracy i emeryci, buli pracownicy firmy – to adresaci cyklicznych spotkań organizowanych przez pracodawcę, by wspólnie z nimi świętować jubileusze prywatne i zawodowe. 11 i 14 listopada w Domu Technika odbyły się kolejne tego typu spotkania.

ORLEN w Bawarii
PKN ORLEN kontynuuje rozwój swojej międzynarodowej sieci stacji paliw. Otwierając obiekt w Monachium koncern jest już obecny w każdym niemieckim landzie. Nowa stacja została uruchomiona w formacie co-brandingu łączącym lokalną markę „star” z logiem ORLENu.
Pierwsza stacja z połączonym logotypem obu marek znajduje się przy Landsberger Straße 447 w Monachium. Do tej pory ORLEN funkcjonował na rynku niemieckim tylko pod marką „star”, która stała się w Niemczech symbolem innowacyjnych stacji benzynowych, spełniających potrzeby nowoczesnego społeczeństwa. Klienci „star”, oprócz standardowej oferty, mają możliwość tankowania paliw alternatywnych, a także korzystania ze stacji szybkiego ładowania, produktów marek własnych oraz innowacji cyfrowych.
Połączone logotypy ORLEN i „star” pojawiły się m.in. na dystrybutorach, pylonach cenowych oraz ekranach wewnątrz stacji. W ten sposób ORLEN będzie bardziej rozpoznawalny na niemieckim rynku, a w przyszłości może zastąpić markę regionalną. W ciągu najbliższych kilku lat koncern chce bowiem zbudować jedną międzynarodową markę ORLEN na wszystkich rynkach, na których prowadzi działalność lub sprzedaje swoje produkty. Dzięki spójnemu wizerunkowi spółka będzie mogła w pełni wykorzystywać swój potencjał.

Plebiscyt na najlepszego sportowca 2019
Trwa głosowanie w 85. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2019. Wsród nominowanych są również sportowcy Grupy ORLEN. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas Gali Mistrzów Sportu, transmitowanej w Telewizji Polsat w dn. 4 stycznia 2020 r.Stażyści w Anwilu
Kierunek ORLEN to jeden z programów stażowych realizowany w koncernie. Uczestnicy tegorocznej edycji odwiedzili kolejną spółkę z grupy kapitałowej. Tym razem był to włocławski Anwil.

Muzeum na lotnisku
Czy lotnisko może stać się muzeum? Czemu nie – pasażerowie Lotniska Chopina na warszawskim Okęciu mają możliwość oglądania wystawy pt. „Polski Album Rodzinny”. To nowoczesne przedsięwzięcie promujące polską sztukę w nietypowych przestrzeniach, z wykorzystaniem nowych technologii. Podróżni mogą oglądać reprodukcje dzieł ze zbiorów jednej z największych polskich placówek muzealnych – Muzeum Narodowego w Warszawie.
Terminal Lotniska Chopina, na którym obsługiwanych jest 16 milionów pasażerów rocznie, został zaaranżowany na potrzeby największej pod względem liczby odbiorców galerii sztuki w Polsce. Biuro Programu „Niepodległa”, we współpracy z Lotniskiem Chopina i PKN Orlen SA, przygotowało tę wyjątkową propozycję jako jeden z projektów w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości.
Na wystawę składają się wielkoformatowe reprodukcje portretów, pejzaży oraz innych ważnych dla polskiej kultury obrazów – łącznie ponad dwieście elementów wystawy. Największy element wystawy ma powierzchnię 243 metrów kwadratowych, a łączna powierzchnia prezentowanych dzieł jest większa niż 7 boisk do piłki siatkowej.
Pierwsza tak okazała lotniskowa wystawa w Polsce prezentuje podróżnym dzieła m.in. Olgi Boznańskiej, Józefa Chełmońskiego, Juliana Fałata, braci Gierymskich, Jacka Malczewskiego, Józefa Mehoffera, Stanisława Witkiewicza, Leona Wyczółkowskiego, Stanisława Wyspiańskiego i wielu innych. Zbiory z Muzeum Narodowego w Warszawie towarzyszą odbiorcy na terenie całego lotniska: w hali odlotów i przylotów, na całej długości pirsu głównego, w strefie VIP.

fot. Biuro Programu „Niepodległa”

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA
Kolejny Artykuł

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU