REKLAMA

Nietrzeźwy wtargnął na jezdnię. Wprost pod koła auta

REKLAMA

Do jednego wypadku i 10 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali też dwóch nietrzeźwych kierowców, a nietrzeźwy pieszy spowodował wypadek.

Do zdarzenia drogowego doszło we wtorek, 18 czerwca, około godz. 10.30 w miejscowości Karsy (gm. Drobin), na drodze krajowej nr 60.

– Policjanci, wykonujący na miejscu czynności wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem renault clio, 47-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, potrącił nietrzeźwego pieszego, 34-letniego mieszkańca powiatu płockiego, który wtargnął na jezdnię wprost pod jadący pojazd – informuje sierż. sztab Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. – Mężczyzna z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala w Płońsku – wyjaśnia.

Oprócz nietrzeźwego pieszego, na drogach pojawili się nietrzeźwi kierujący, którzy zostali zatrzymani 18 czerwca w miejscowości Kupise (gm. Mała Wieś) oraz Bodzanowie.W gminie Drobin doszło także do kolizji w miejscowości Łęg Kościelny. Jak informuje OSP Drobin, około godziny 5.20 otrzymali informację, że samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniował zastęp OSP Drobin, dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 PSP w Płocku, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Gdzie radar?
19 czerwca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 16-0 na terenie miasta Płocka, Soczewki, Nowego Duninowa oraz Karolewa.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU