REKLAMA

Nietrzeźwi kierowcy i ze środkami odurzającymi – policja podsumowuje działania

REKLAMA

4 nietrzeźwych kierujących, 4 zatrzymanych za posiadanie środków odurzających oraz 28 zdarzeń drogowych – to bilans akcji ZNICZ na terenie działania Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Jednak najważniejszą informacją jest to, że nikt w długi weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego nie zginął.

Od 31 października trwa policyjna akcja pn. „Znicz”. Policjanci kontrolują tereny głównie w rejonie największych nekropolii w Płocku, dbają również o porządek na terenie powiatu płockiego.

PowiązaneTematy

– Przez ostatnie trzy dni na terenie działania KMP w Płocku policjanci wykonywali czynności na miejscu 28 zdarzeń drogowych – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Mundurowi sprawdzają stan trzeźwości kierujących i już czterech nietrzeźwych kierowców zostało wyeliminowanych z ruchu. Wśród nich był kierowca, który nie dość, że był pijany to posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dalej o losie zatrzymanych nietrzeźwych kierowców zdecyduje sąd – wyjaśnia.Zatrzymany został również pirat drogowy, który w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. Kierowca stracił prawo jazdy na okres co najmniej trzech miesięcy. Aż 4 osoby podczas kontroli drogowej posiadały przy sobie środki odurzające.

– Dziś czas powrotów, a więc i wzmożony ruch na drogach. Dlatego policjanci, w trosce o bezpieczeństwo podróżujących, będą kontrolować prędkość pojazdów i sprawdzać stan trzeźwości kierujących. Apelujemy o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie zdrowego rozsądku! Bezpiecznej drogi! – podsumowuje mł. asp. Marta Lewandowska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU